کد خبر: 201888 A

نماینده مردم قزوین در مجلس:

برگزاری جشنواره بازی و اسباب بازی در قزوین می‌تواند اثرات مطلوب متعددی را به همراه داشته باشد و نگاه همه مسئولان کشوری و استانی تا مردم را به سمت قزوین معطوف کند.

داوود محمدی، نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی، گفت: برگزاری جشنواره بازی و اسباب بازی در قزوین می‌تواند اثرات مطلوب متعددی را به همراه داشته باشد و نگاه همه مسئولان کشوری و استانی تا مردم را به سمت قزوین معطوف کند.

به گزارش ایلنا از قزوین، داوود محمدی با بیان اینکه نهم شهریور ماه، سالروز پایتختی ایران و روز قزوین است، گفت: استان قزوین از استان‌هایی است که در طول تاریخ، خدمات ارزنده‌ای برای کشور داشته است ولی در طول سال‌های اخیر مورد بی‌توجهی‌های بسیاری قرار گرفته است و برگزاری این چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند در این مسیر تاثیر گذار باشد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: برگزاری چنین مراسمی زمینه‌های جذب گردشگر و همچنین سرمایه گذار داخلی و خارجی را فراهم می‌کند و این می‌تواند نقطه آغازی در تحول صنعت گردشگری و اقتصاد استان باشد.

عضو کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اگر برنامه ریزی درست و مدونی برای رسیدن به اهداف این جشنواره صورت گیرد، استان قزوین به کانون توجه دنیا تبدیل خواهد شد.

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ورود به عرصه معرفی قزوین به سایر شهر‌ها و کشور‌های دنیا، زمینه ساز شناسایی پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که می‌تواند با یک برنامه ریزی درست و جامع به حالت بالفعل تبدیل شود.

محمدی در ادامه اظهار کرد: صرفا برگزاری همایش‌ها جشنواره در روز قزوین نمی‌تواند مؤثر واقع شود و باید به خروجی‌های آن نیز توجه کرد و در راستای توسعه اثرات مطلوب طرح‌های اینچنینی تمرکز کرد.

وی خاطر نشان کرد: برنامه‌ها باید معطوف به نتایجی موثر باشد که از پس آن‌ها به دست می‌آید و پس از برگزاری همایش، همه چیز را به حال خود‌‌ رها نکنیم و نگذاریم هزینه‌ها و زمانی که برای برگزاری آن صرف شده است به هدر رود.

قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر