کد خبر: 202721 A

با هدف برقراری نظم، انضباط و امنیت اجتماعی، بزودی ایستگاه پلیس در گلزار شهدای قزوین راه‌اندازی می‌شود.

یداله محمدبیگی، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، با اشاره به جلسه ساماندهی گلزار شهدای شهرستان قزوین در امامزاده حسین(ع) گفت: در این جلسه مشکلات و آسیب‌های موجود در گلزار شهدا تشریح و مقرر شد برای رفع آن‌ها، اقدامات لازم از سوی مسئولان حاضر در این جلسه صورت بگیرد.

به گزارش ایلنا از قزوین، محمدبیگی حضور دست‌فروشان، متکدیان و مزاحمت‌های مردمی در گلزار شهدای قزوین را از جمله مشکلات این مکان مقدس عنوان و بیان کرد: ایستگاه پلیس با هدف رفع مشکلات یاد شده در این مکان راه‌اندازی می‌شود.

این مسئول افزود: این ایستگاه با همکاری و هماهنگی نیروی انتظامی استان قزوین در جنب ساختمان فرهنگی بنیاد شهید این گلزار بزودی ایجاد می‌شود.

وی ایجاد مکانی برای پارک خودرو‌ها و موتورسیکلت را از دیگر برنامه‌های ساماندهی گلزار شهدا عنوان کرد و گفت: پارکینگی در این راستا با مساحت ۳ هزار متر مربع در سمت شرق این گلزار احداثمی‌شود.

محمدبیگی افزود: احداثپارکینگ در گلزار شهدا از سوی شهرداری انجام می‌شود و مدیریت آن را بنیاد شهید قزوین با همکاری پاسگاه این منطقه بعد از اتمام عملیات اجرایی به عهده می‌گیرند.

وی به ساماندهی مسافران در امامزاده حسین(ع) اشاره کرد و گفت: شهرداری قزوین با اداره کل اوقاف و امور خیریه استان قزوین مکانی برای اسکان آنان در اطراف این امامزاده، در نظر می‌گیرند تا با ایجاد سکوهایی در این مکان اسکان یابند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: تحقق این اقدام با هدف ارائه خدمات رفاهی به مسافران و افزایش نظم و انضباط شهری در امامزاده حسین(ع) اجرایی می‌شود.

محمدبیگی با بیان اینکه نصب دوربین‌های مدار بسته در گلزار شهدای قزوین از دیگر خواسته‌های بنیاد شهید در این جلسه بوده است، بیان کرد: این دوربین‌ها را نیروی انتظامی بعد از جذب اعتبارات در این محوطه نصب خواهد کرد.

این مسئول زیر نظر گرفتن برقراری نظم و انضباط و جلوگیری از آسیب‌ها و ناهنجاری‌های اجتماعی را از جمله اهداف نصب این دوربین‌ها در محوطه‌های امامزاده حسین(ع) عنوان کرد.

وی ساماندهی فضای سبز گلزار شهدا و مزار والدین آن‌ها را از درخواست‌های دیگر بنیاد شهید در این جلسه برشمرد و گفت: تحقق این اقدام در دستور کار شهرداری قزوین قرار گرفته تا در این راستا اقدامات لازم را انجام بدهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: این ساماندهی با هدف زیباسازی گلزار شهدا با انجام اقدامات موثر شهرداری قزوین تا پایان سال جاری انجام خواهد شد.

این جلسه با حضور سردار محمدرضا می‌رحیدری، فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین، حجت‌الاسلام مصطفی نوروزی. مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین و کیومرثفدایی‌فر مدیر منطقه یک شهرداری قزوین برگزار شد.

اداره کل اوقاف و امور خیریه بنیاد شهید و امور ایثارگران دوربین فرمانده نیروی انتظامی فضای سبز مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مسافران معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی موتورسیکلت والدین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر