کد خبر: 217260 A

استاندار قزوین:

مدیران استان قزوین اهتمام لازم را در خصوص جذب و تخصیص بودجه سال ۹۴ داشته باشند.

استاندار قزوین گفت: مدیران استان اهتمام لازم را در جذب و تخصیص بودجه سال ۹۴ داشته باشند.

به گزارش ایلنا و به نقل اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین؛مرتضی روزبه در جلسه شورای اداری استان که با حضور مشاور وزیر کشور در امور بیانوان و خانواده برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: با توجه به سالروز سفر مقام معظم رهبری(ره) آذر ماه امسال مستندات این سفر پربرکت در اختیار مدیران دستگاههای اجرایی قرار می گیرد و براساس آن در ۲۵ آذر ماه برای ارزیابی سفر و دستاوردهای آن نشستی تخصصی خواهیم داشت.

او افزود: مسئولیت محوری این کار در استانداری با معاون برنامه‌ریزی است و همه دستگاه‌ها برای انجام این کار مهم باید بسیج شوند و مدیران به عنوان سند بالا دستی به این موارد بپردازند.


او به اهمیت بودجه ۹۴ اشاره کرد و تصریح کرد: درباره تخصیص، جذب و وضع پروژه‌ها فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی تلاش لازم را داشته باشند. تا تخصیص لازم صورت گیرد و برای این امر مدیران کل رایزنی لازم را با مرکز و وزارتخانه‌های خود داشته باشند.


استاندار به فرا رسیدن فصل سرما اشاره کرد و بیان کرد: ما باید در استان آمادگی لازم را داشته باشیم تا در فصل سرما دچار مشکلاتی نشویم و برای اسکان مسافران نیز آمادگی لازم در دستگاه‌های مربوطه باشد.


روزبه درباره لزوم مدیریت مصرف گاز در فصل سرما تاکید کرد و افزود: در اماکن عمومی مانند: مدارس، دانشگاه‌ها، ادارات، و… این مدیریت به طور مناسب صورت گیرد و از خانواده‌ها نیز باید انتظار لازم را داشته باشیم تا بستر مناسب برای مصرف بهینه سوخت فراهم گردد.


او به اجرای نظام ارزشیابی ۶ ماهه اول سال دستگاه های اجرایی استان اشاره کرد و افزود: در شورای معاونان این بحثمطرح شده است و مدیران همراهی لازم را داشته باشند.

قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر