کد خبر: 234898 A

صبح امروز؛

استاندار قزوین و مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه جمعی از مدیران از حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی نوه و یادگار امام راحل(ره) در قزوین استقبال کردند.

استاندار قزوین و مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه جمعی از مدیران از حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی نوه و یادگار امام راحل(ره) در قزوین استقبال کردند.

به گزارش ایلنا و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری قزوین؛حجت الاسلام سیدعلی خمینی، نوه و یادگار امام راحل(ره)، امروز و در سفر یک روزه به استان قزوین مورد استقبال مرتضی روزبه استاندار، حجت الاسلام شیخ قدرت الله علیخانی مشاور پارلمانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و جمعی از مسئولان استان قرار گرفت.

نوه امام راحل در بدو ورود مرقد مطهر حسین بن علی ابن موسی الرضا، فرزند بلافصل حضرت ثامن الحجج(ع) را زیارت و با حضوردر مزار آیت الله زرآبادی برای ایشان فاتحه ای قرائت کرد.


یاد گار امام راحل در ادامه با حضور در گلزار شهدای قزوین به مقام والای شهیدان و سرلشگرخلبان شهید عباس بابایی ادای احترام کرد و در ادامه به همراه مجموعه همراهان در دفتر آیت الله باریک بین حاضر و با نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین دیدار و گفتگو کرد.


حجت الاسلام سیدعلی خمینی در ادامه با حضور در منزل شهیدان مسعود و محمود فانی و شهیدان قربانعلی و کاظم کوچک تبار با خانواده های این شهیدان جان نثار و والامقام دیدار کرد.


دیدار با آیت الله محمدی تاکندی نماینده سابق استان در مجلس خبرگان رهبری و از اساتید برجسته حوزه های علمیه، بازدید از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین و حضور و سخنرانی در حسینیه یادگار امام به مناسبت ۲۸ صفرسالروز رحلت پیامبراکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) از دیگر برنامه های حجت الاسلام و المسلمین سید علی خمینی در سفر یک روزه به قزوین است.

استان قزوین امام راحل خانواده دانشگاه آزاد اسلامی روابط عمومی سید علی خمینی قدرت الله علیخانی مجلس خبرگان رهبری مجمع تشخیص مصلحت نظام نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر