کد خبر: 115374 A

آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در دیدار رئیس مجلس:

عملکرد دولت در فضای بین المللی باعثرویکرد مثبت به جمهوری اسلامی شده و جای تقدیر دارد / لاریجانی: شرایط ایران در فضای بین المللی بهتر شده و این به خاطر عملکرد دولت است / لاریجانی: شرایط کشور رو به بهبود است.

ایلنا: یکی از مراجع تقلید شیعه در قم، گفت: عملکرد دولت در فضای بین المللی که باعثیک رویکرد مثبت به نظام جمهوری اسلامی ایران شده، جای تقدیر دارد، ولی امیدواریم کارشکنی هایی که شاهد آن هستیم برطرف شود تا دولت بتواند به حل مشکلات مردم کمک کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله العظمی موسوی اردبیلی، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، به مناسبت عید غدیر خم با حضور در دفتر آیت الله العظمی موسوی اردبیلی در قم، ضمن تبریک این روز به این مرجع تقلید، با وی دیدار و گفت وگو کرد.

در ابتدای این دیدار، علی لاریجانی ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به آیت الله العظمی موسوی اردبیلی، در خصوص مهمترین مسائل بین المللی و داخلی مربوط به کشورمان بحثو تبادل نظر کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با ارائه گزارشی از وضعیت کشور در فضای بین المللی، اظهار داشت: خوشبختانه شرایط جمهوری اسلامی ایران در فضای بین المللی بسیار بهتر شده و این به خاطر تحرکات مثبت دیپلماسی اخیر دولت است.

وی افزود: دیپلماسی دولت جدید باعثرویکرد مثبتی در فضای بین المللی نسبت به جمهوری اسلامی ایران شده و امیدواریم شرایط روز به روز بهتر از قبل شود.

لاریجانی به شرایط داخلی کشورمان نیز اشاره کرد و گفت: اگر چه مشکلات اقتصادی وجود دارد ولی خوشبختانه شرایط کشور رو به بهبود است و امیدواریم نتایج تحرکات مثبت دولت را در آینده نزدیک شاهد باشیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از نظر کشاورزی نیز شاهد تحرکات مثبتی از سوی دولت هستیم که نوید آینده خوبی را برای کشور می دهد.

آنگاه آیت الله العظمی موسوی اردبیلی ضمن تبریک متقابل عید سعید غدیر خم به دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، به شرایط جمهوری اسلامی ایران در فضای بین المللی اشاره کرد و گفت: عملکرد دولت در فضای بین المللی که باعثیک رویکرد مثبت به نظام جمهوری اسلامی ایران شده، جای تقدیر دارد، ولی امیدواریم کارشکنی هایی که شاهد آن هستیم برطرف شود تا دولت بتواند به حل مشکلات مردم کمک کند.

وی در پایان رهنمودهایی را ارائه کرده و خواهان رفع برخی از مشکلات موجود در کشور شد.

ایران جمهوری اسلامی جمهوری اسلامی ایران دولت رئیس مجلس شیعه کشاورزی مشکلات اقتصادی نماینده مردم قم در مجلس شورای لاریجانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر