کد خبر: 115378 A

با تأکید بر انتخاب عابدینی پور به عنوان استاندار قم صورت گرفت؛

این دانشجویان خواهان انتخاب محسن عابدینی پور شهردار سابق شهر قم، به عنوان استاندار جدید قم شده‌اند. / در این نامه همچنین از مذاکرات اخیر ایران با گروه ۱ + ۵ حمایت شده است.

ایلنا: جمعی از دانشجویان دانشگاه قم، با نگارش نامه‌ای خطاب به وزیر کشور، رئیس مجلس شورای اسلامی و دو نماینده دیگر مردم قم در مجلس، خواستار حمایت آن‌ها از انتخاب محسن عابدینی‌پور به عنوان استاندار قم در دوره دولت تدبیر و امید شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

وزیر محترم کشور جناب آقای دکتر رحمانی فضلی و نمایندگان محترم استان قم در مجلس شورای اسلامی جناب آقایان دکتر لاریجانی، آشتیانی و امیرآبادی فراهانی

سلام علیکم

انتخابات ۲۴ خراد و حضور حماسی ملت شریف ایران اسلامی نشان داد که این مردم تا ابد به انقلاب اسلامی، شهدا، امام شهدا و آرمان‌های بلند این نظام استکبار ستیز وفادار بوده و خار چشم دشمنان زبون بسته و مستکبرین عالم خواهد بود.

همگان شاهد بودند که علی رغم تحریم‌ها، توطئه‌ها و تبلیغات روانی که استکبار و غرب برای کمرنگ کردن و سردکردن مردم از حضور در پای صندوق‌های رأی انجام دادند، این بار هم امت اسلامی به نوای رهبر فرزانه و معظم انقلاب لبیک گفته و با حضوری گسترده و مشارکت ۷/۷۲ درصدی خود، ضمن تحقق شعار حماسه سیاسی، ابرقدرت‌های دو بلوک غرب و شرق را ذلیل‌تر و حقیر‌تر کرده است.

حال با گذشت بیش از ۴ ماه از خلق آن حماسه جاوید و انتخاب وزراء، مدیران و نخبگان ارزشی در دولت تدبیر و امید، امید مردم به انقلاب و آرمان‌های آن، چند برابر شده است.

بدینوسیله، ما دانشجویان، تحصیل کردگان و اعضای انجمن‌های علمی و نخبگان دانشگاه قم، ضمن اعلام حمایت قاطع از مذاکرات هسته‌ای دولت تدبیر و امید، خواهان انتخاب جناب آقای مهندس محسن عابدینی‌پور، شهردار سابق شهر مقدس قم، به عنوان استاندار این پایتخت تشیع می‌باشیم.

لذا خواهشمند است با توجه به خدمات ارزشی و قابل توجهی که آقای مهندس عابدینی‌پور در طول مدیریت شهری خود نسبت به این شهر مقدس داشته، ‌‌نهایت همکاری و حمایت از ایشان را برای انتخاب به عنوان استاندار قم داشته باشید.

برخی از سوابق کاری مهندس عابدینی‌پور به شرح ذیل می‌باشد:

۱-۳۲ ماه حضور در جبهه‌های حق علیه باطل

۲ - شهردار کلان شهر قم به مدت ۳۳ ماه

۳ - عضو شورای کلان شهرهای کشور و جهان

۴ - رئیس کمیته تدوین برنامه چهارم توسعه کشور

۵ - مشاور و معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت نیرو

۶ - معاون برنامه ریزی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور

۷ - مدیر کل برنامه بودجه وزارت نیرو

۸ - عضو اصلی هیئت مدیره شرکت مهندس آب و فاضلاب کشور

۹ - رئیس قرارگاه سازندگی قائم(عج)

۱۰ - عضو فعلی شورای اسلامی شهر قم

والسلام علیکم.

انتخابات انقلاب اسلامی ایران بودجه حماسه سیاسی دولت رئیس مجلس شورای اسلامی قم گروه ۱ ۵ وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر