کد خبر: 157041 A

با صدور پیامی؛

حضور متعهدانه دستگاه های دست اندرکار خدمات نوروزی استان قم، جلوه های زیبایی از شکوه و شیرینی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزم انقلابی، روحیه جهادی و مسؤلیت پذیری بالای مسؤلان را به نمایش گذاشت.

ایلنا: استاندار قم با صدور پیامی از خدمات دستگاه های مختلف استان قم، در ارائه خدمات نوروزی در این استان تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین محمدصادق صالحی منش به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

در سال مزین بنام «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، حضور متعهدانه، توام با تلاش مسؤلانه ی دستگاه های دست اندرکار خدمات نوروزی استان قم، در خدمت رسانی مطلوب و پذیرایی شایسته از زوار و مهمانان نوروزی حرم مطهر کریمه اهل بیت سلام الله علیها و مسجد مقدس جمکران، جلوه های زیبایی از شکوه و شیرینی خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و عزم انقلابی، روحیه جهادی و مسؤلیت پذیری بالای مسؤلان را به نمایش گذاشت.

ضمن حمد و سپاس از عنایت بیکران حضرت حق و شکر نعمت برخورداری از نیروهای مؤمن، دلسوز و خدوم در مجموعه های اداری و به مصداق من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق مراتب قدردانی و تشکر خود را از زحمات ارزنده و تلاش های صادقانه تمامی افراد و دستگاه ها ی دست اندرکار، به ویژه «۴۵ دستگاه و نهاد عضو ستاد تسهیلات زائرین نوروزی استان قم» اعلام داشته، مزید توفیقات و تاییدات الهی همه خدمتگزاران صدیق و پرتلاش انقلاب اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسالت دام.

محمد صالحی منش - استاندار قم

استان قم اقتصاد انقلاب اسلامی ایران اهل بیت حرم مطهر زیبایی شکر قم مهمانان نوروزی نظام مقدس جمهوری اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر