کد خبر: 161148 A

با حضور شهردار قم و مدیران شهرداری؛

مدیون امام خمینی(ره) هستیم / همچنان دنباله رو راه امام(ره) و شهدا هستیم / قم محل زندگی بنیان گذار و رهبر انقلاب و موطن اصلی انقلاب بزرگ ایران است.

ایلنا: مراسم گلباران بیت امام راحل همزمان با سالروز ولادت حضرت زهرا و روز میلاد بنیانگذار انقلاب اسلامی در قم برگزار شد.

به گزارش ایلنا، به مناسب ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و سالروز میلاد امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب اسلامی، شهردار قم به همراه پرسنل شهرداری صبح امروز در بیت تاریخی امام خمینی(ره) حضور یافتند و با اهدا گل به مقام شامخ امام خمینی(ره) ادای احترام کرده و با آرمان‌های انقلاب تجدید میثاق کردند.

شهردار قم در حاشیه این مراسم با بیان اینکه امروز علاوه بر ولادت حضرت زهرا(س) روز میلاد فرزند پاک آن بانوی بزرگوار نیز است، گفت: ما مردم شهر قم و خادمین این شهر افتخار می‌کنیم که در مجموعه مدیریت شهری خدمت می‌کنیم که مهد امام خمینی(ره) است.

وی بیان کرد: شهر قم محل زندگی بنیان گذار و رهبر انقلاب و موطن اصلی انقلاب بزرگ ایران است.

دلبری با اشاره به اینکه ما مدیون امام خمینی(ره) هستیم افزود: در این روز با آرمان‌های امام خمینی(ره) تجدید میثاق می‌بندیم و اعلام می‌کنیم که همچنان دنباله رو راه امام(ره) و شهدا هستیم.

وی تصریح کرد: مجموعه همکاران ما در مدیریت شهری امروز توفیق داشتند که با آرمان‌های امام(ره) تجدید میثاق کنند و با اهدا گل به این بیت اعلام کنند که همیشه مدیون امام(ره) هستند.

آرمان های انقلاب امام خمینی امام راحل انقلاب انقلاب اسلامی ایران حضرت فاطمه زهرا رهبر انقلاب شهرداری قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر