کد خبر: 172841 A

باشگاه صبا همیشه می خواهد صرفه جویی کند؛

چرا مسئولان باشگاه هروقت مصاحبه می کنند می گویند بالای پنجاه درصد از قراردادها را پرداخت کرده ایم؟ / چه صیغه ای است که برای بازیکنان مجرد آپارتمان تهیه کرده اند ولی بازیکنان متاهل خودشان باید به فکر رفع مشکل اسکان باشند / امیدوارم شرایط خوبی برای صبا فراهم کنند.

بازیکن تیم فوتبال صبای قم گفت: پیشنهادات زیادی داشتم که تمامی آن ها جدی بوده است، اما طبق تعهدی که به باشگاه صبا داده ام، یک سال دیگر باید در این تیم بمانم.

فرید بهزادی کریمی در گفت و گو با ایلنا، در خصوص ماندنش در صبا اظهار داشت: صحبت هایی را برای ادامه حضور در صبای قم با مسئولین این تیم انجام داده است یک سال دیگر با باشگاه صبا قرارداد دارم و چند پیشنهاد جدی دارم که قرار است مسئولان این تیم ها با باشگاه صبا مذاکره کنند و در جریان صحبت آن ها قرار ندارم.

وی افزود: ماندنم در صبا قطعی است و باشگاه صبا تصمیم گیرنده اصلی است که فصل آینده در این تیم باشم یا نه.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم با اعلام اینکه تنها ۳۷درصد از قراردادمان را گرفته ایم، عنوان کرد: چرا مسئولان باشگاه هروقت مصاحبه می کنند می گویند بالای پنجاه درصد از قراردادها را پرداخت کرده ایم؟ احتمالا چکی که تاریخش برای آذر ماه ۹۲ است پنجاه درصد را هم حساب می کنند.

وی ادامه داد: سومین سال حضورم در صبا را تجربه می کنم؛ هر سال اینطور بوده که قبل از آغاز تمرینات مطالبات فصل گذشته را پرداخت می کنند و طبق صحبتی که اخیرا با مسئولان صبا داشتم، تسویه قرارداد فصل گذشته قطعی است؛ چون باید در قم، خانه اجاره کنم.

کریمی درخصوص اسکان بازیکنان صبا در قم گفت: کسانی که مجرد هستند به یک مجتمع آپارتمانی خواهند رفت و کسانی هم که متاهل هستند، باید خود بازیکنان به دنبال اجاره یا رهن خانه باشند و نمی دانم چه صیغه ای است که برای بازیکنان مجرد آپارتمان تهیه کرده اند ولی بازیکنان متاهل خودشان باید به فکر رفع مشکل اسکان باشند و باشگاه صبا همیشه می خواهد صرفه جویی کند.

وی در رابطه با انتخاب صمد مرفاوی برای صبای قم ابراز داشت: بهترین انتخاب را برای صبا کردند، حق آقا صمد بود که سرمربی تیم بماند و اگر انتخابی غیر از این می کردند باید شک می کردیم؛ نامردی بود کسی غیر از آقای مرفاوی انتخاب می شد.

بازیکن تیم فوتبال صبای قم، در مورد حضور جهان بینی به عنوان مدیرعامل این باشگاه خاطر نشان کرد: ایشان از ابتدا در راس کار مدیریتی ورزش بودند، عضو هیئت مدیره باشگاه هستند و از اوضاع تیم خبردار بوده است؛ مدیرعاملی ایشان بهترین انتخاب ممکن بود و امیدواریم بتوانند بازیکنان خوبی برای صبای قم فراهم کنند.

فرید کریمی درباره پیشنهاداتی که داشته است، ابراز کرد: پیشنهادات زیادی داشتم که تمامی آن ها جدی بوده است، اما طبق تعهدی که به باشگاه صبا داده ام، یک سال دیگر باید در این تیم بمانم و می خواهم بهتر از دو سال اخیر برای این تیم بازی کنم.

وی اضافه کرد: امیدوارم مسئولین شرایط خوبی برای صبا فراهم کنند تا قراردادها را به موقع پرداخت کنند و مشکلات سال گذشته تیم وجود برطرف شود.

بازی جهان صبای قم صرفه جویی صمد مرفاوی فصل آینده فوتبال قم مصاحبه هیئت مدیره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر