کد خبر: 177751 A

رییس دانشگاه علوم پزشکی قم:

هفتمین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت استان با حضور ریاست، معاونان و مدیران مسوول دانشگاه در طرح تحول نظام سلامت و همچنین رؤسا و مدیران مراکز درمانی و مسئولان و نمایندگان و مدیرانی از بیمه‌های فعال در این طرح برگزار شد.

ایلنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: طرح تحول نظام سلامت مانند یک انقلاب بوده و بالطبع چالش های مربوط به خود را دارد.

به گزارش ایلنا از قم، هفتمین جلسه ستاد اجرایی طرح تحول نظام سلامت استان با حضور ریاست، معاونان و مدیران مسوول دانشگاه در طرح تحول نظام سلامت و همچنین رؤسا و مدیران مراکز درمانی و مسئولان و نمایندگان و مدیرانی از بیمه‌های فعال در این طرح برگزار شد.

در این جلسه ایرانی‌خواه رییس دانشگاه علوم پزشکی قم ضمن تشکر از دست‌اندرکاران اجرای طرح تحول نظام سلامت تصریح کرد: الحمدلله از کیفیت جلسات برگزار شده رضایت دارم و امیدوارم خروجی و تصمیمات آن موجب ارتقای سطح سلامت مردم عزیزمان بشود.

ایرانی‌خواه با بیان این نکته که لازم است مصوبات این جلسات به صورت جدی پیگیری شوند اضافه کرد: این طرح همان‌طور که پیش از این گفته شد به مانند یک انقلاب است که بالطبع مانند هر انقلابی چالش و مشکلات اولیه را دارد و نباید از رویارویی با مشکلات بترسیم.

وی با اشاره به جامعیت و عظیم بودن این طرح یادآور شد: در ابتدای اجرای این طرح مخالفان بسیاری در مقابل اجرای طرح تحول نظام سلامت صف کشیده بودند که در کمال تعجب هم اکنون همراه و هم‌گام طرح شده‌اند و حیف است که طرح به این بزرگی به خاطر نارضایتی هایی که قابل بررسی و رفع هستند به چالش کشیده شود.

قائم مقام وزیر در استان در خاتمه اظهار داشت: با تمام گروه‌های حوزه سلامت جلسه گذاشته شده و در آینده نیز جلساتی برگزار خواهد شد که بعد از گفتگو و جلسات، بسیاری از مشکلات دوستان حل شده است.

ارتقای سطح انقلاب دانشگاه علوم پزشکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سلامت قم مراکز درمانی مشکلات نظام تحول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر