کد خبر: 178170 A

«اسماعیلی» در گفت وگو با ایلنا مطرح کرد؛

دو مکان برای استقرار پایانه زائرین غیر ایرانی در قم در نظر گرفته شده است / در این پایانه خدمات مختلفی به زائران خارجی ارائه خواهد شد که از جمله آن ها خدمات رفاهی، بهداشتی و درمانی، اداری، خدمات بانکی و… خواهد بود.

ایلنا: سرپرست معاونت هماهنگی امور زائران استان قم از مطرح شدن طرحی خبر داد که بر اساس آن قرار است یک پایانه ویژه زائرین غیر ایرانی در قم ساخته شود.

«سید ابوالضل اسماعیلی» در گفت وگو با خبرنگار ایلنا در قم، با اعلام مطرح شدن طرح احداثپایانه زائرین غیر ایرانی در قم، در تشریح آن اظهار داشت: پایانه ویژه زائرین غیر ایرانی در قم، موضوعی است که فعلا در حد طرح است؛ بر اساس این طرح، پایانه ای اختصاصی برای زائرین غیر ایرانی ساخته خواهد شد که وقتی زائران خارجی وارد شهر قم می شوند، در ابتدای ورود خود به شهر، به آن پایانه رفته و همه کارها و خدمات شان را در آن پایانه می گیرند.

وی افزود: در پایانه زائرین غیر ایرانی خدمات مختلفی به زائران خارجی ارائه خواهد شد که از جمله آن ها خدمات رفاهی، بهداشتی. درمانی، اداری، حتی خدمات بانکی و… خواهد بود؛ همچنین از همین پایانه، با وسائل حمل و نقل عمومی درون شهری به مراکز اقامت خود منتقل می شوند.

سرپرست معاونت هماهنگی امور زائران استان قم با تأکید بر این که ایجاد پایانه زائرین غیر ایرانی در قم هنوز در حد طرح است و در این خصوص به جمع بندی نهایی نرسیدیم، گفت: فعلا دو مکان را برای استقرار پایانه زائرین غیر ایرانی در قم در نظر گرفتیم؛ البته دستگاه های مختلف استان باید نظرات شان را در این خصوص ارائه دهند، چرا که گاهی نظرات با هم متفاوت است و باید به جمع بندی نهایی مورد قبول همه برسیم.

استان قم بهداشتی و درمانی حمل و نقل عمومی قم مطرح ایرانی خدمات پایانه استقرار زائرین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر