کد خبر: 181558 A

«محمدحسن طاهایی» در گفت وگو با خبرنگاران مطرح کرد؛

بیمارستان خصوصی واقعی در قم نداریم / متقاعد کردن سرمایه گذاران برای ورود به بخش درمان، باید توسط مسئولان انجام شود / بی توجهی مسئولان به بخش خصوصی فعال در بحثبهداشت و درمان، باعثبی تفاوتی سرمایه گذران دیگر، برای ورود به این بخش است / کلینیک تخصصی ایرانیان، تنها مرکز فعال مجاز در زمینه پوست، مو، لیزر و تناسب اندام در استان قم و هسته مرکزی کشور است / پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا در کلینیک تخصصی ایرانیان شهر قم وجود داشته و از آن ها استفاده می شود.

ایلنا: رئیس کلینیک تخصصی ایرانیان شهر قم، با بیان این که توجه مسئولان برای تقویت سرمایه گذاری در بخش درمان یک ضرورت انکارناپذیر است، تأکید کرد: مسئولین با حمایت های مادی و معنوی از بخش خصوصی به منظور تشویق آن ها برای ورود به بحثسرمایه گذاری در بخش درمان، زمینه های لازم را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، دکتر محمدحسن طاهایی رئیس کلینیک تخصصی ایرانیان شهر قم، در گفت وگو با خبرنگاران، با تأکید بر این که باید شرایطی از سوی مسئولان فراهم شود تا شاهد حضور جدی و فعالیت سرمایه گذاران در بخش های مختلف بهداشت و درمان استان قم باشیم، اظهار داشت: در بخش درمان استان قم شاهد وجود خلاءها، کاستی ها و چالش های بسیاری هستیم و از این رو اقدام جدی مسئولان در فراهم کردن زمینه سرمایه گذاری افراد مختلف در بخش بهداشت و درمان ضرورت دارد.

وی افزود: به عنوان مثال بیمارستان خصوصی واقعی در قم نداریم واین یکی از مواردی است که بخش خصوصی باید در زمینه آن ورود کرده و سرمایه گذاری کند و البته مقدمات این کار برای متقاعد کردن سرمایه گذاران، باید توسط مسئولان انجام شود.

رئیس کلینیک تخصصی ایرانیان شهر قم، گفت: به نظر می رسد حمایت نکردن مسئولان از بخش خصوصی برای حضور فعال در بخش های بهداشت و درمان استان قم، مسیرها را برای سرمایه گذاری در این بخش مسدود می کند.

دکتر طاهایی با انتقاد از بی توجهی مسئولان استان قم به بخش خصوصی فعال در بحثبهداشت و درمان استان قم و با بیان این که این گونه برخوردها باعثبی تفاوتی سرمایه گذران دیگر، برای ورود به بخش درمان استان قم می شود، گفت: برای مثال در همین کلینیک تخصصی پوست و موی ایرانیان، باوجود خدماتی که برای اولین بار در قم ارائه داده و در خدمت همشهریان عزیزمان بودیم و به همین دلیل بسیاری ازمشکلات رفت و آمد آنها را به تهران و شهرهای دیگر کم کرده ایم، و حتی به عنوان کارآفرین برتر برگزیده شدیم، اما واقعا هنوز اتفاقی نیافتاده که مسئولان استانی حتی از لحاظ غیرمادی حمایتی از ما کرده و مثلا با بازدید از این مرکز و گفتن یک خسته نباشید و خدا قوت، باعثدلگرمی ما بشوند؛ واقعا در این جا بحثتوجه به کلینیک ایرانیان نیست، بلکه دغدغه ما حمایت و پشتیبانی از فعالان بخش خصوصی در حوزه درمان استان قم است تا شاهد حضور سرمایه گذاران بیشتری در این بخش باشیم.

وی در ادامه با دعوت از سرمایه گذاران جهت سرمایه گذاری هرچه بیشتر در بخش درمان استان قم، گفت: واقعا جای کار درهمین زمینه ای که ما هستیم وجود دارد و امیدواریم سرمایه گذاران به این بخش ها ورود کنند؛ البته این کار به شرطی تحقق می پذیرد که مسئولین نیز با حمایت های مادی و معنوی از بخش خصوصی برای تشویق آن ها برای ورود به بحثسرمایه گذاری در بخش درمان استان قم، زمینه های لازم را فراهم کنند.

رئیس کلینیک تخصصی ایرانیان خاطرنشان کرد: هم اکنون مرکز ما که در سال۸۹ راه اندازی شده است، تنها مرکز فعال مجاز در زمینه پوست، مو، لیزر و تناسب اندام در استان قم وهسته مرکزی کشور است که از استان قم و استان های همجوار به آن مراجعه می کنند و قطعا برای توسعه این امکان خوب در استان قم، حمایت بیشتر مسئولان لازم و ضروری است.

دکتر طاهایی در پاسخ به این سؤال که انگیزه شما برای ایجاد کلینیک تخصصی پوست و موی ایرانیان در شهر قم چه بود؟ گفت: نبود چنین مرکزی در استان قم ما را به این فکر انداخت که با ایجاد آن در هسته مرکزی شهر، زحمت هم استانی های عزیزمان را که برای درمان مشکلات پوستی خود متحمل هزینه های سنگین رفت وآمد به استان تهران و شهرهای دیگر و حتی گاهی به خارج ازکشورمی شدند، کم نموده و یک باقیات صالحاتی برای آخرت خود برگزینیم.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که به نظر شما چه عواملی باعثبرگزیده شدن تان به عنوان کارآفرین برتر استان قم درحوزه درمان بود؟ اظهار داشت: ایجاد کلینیک تخصصی ایرانیان، یک کار نو در استان قم بود که کسی ریسک و خطر آن را نمی پذیرفت؛ چراکه هم سرمایه گذاری سنگینی از لحاظ مادی نیاز داشت وهم نیروی انسانی متخصص در این امر در قم بسیار کم بود و شاید همین امر سبب شد که به عنوان کار آفرین نمونه انتخاب شوم.

رئیس کلینیک تخصصی ایرانیان خاطر نشان کرد: برخی فکر می کنند که این یک فعالیت لوکس است و بسیاری از مردم برای این کار هزینه نمی کنند، درحالی که این فعالیت، تنها ظاهرش لوکس است و در خیلی از موارد، درمانی است، چرا که شاهدیم مراجعه کنندگان در بسیاری از موارد، با مشکلاتی در زمنیه بیماری خود دست به گریبان هستند که مراجعه به این مرکز تاحدودی این آلام آنها را تسکین می دهد.

وی درپایان با بیان اینکه در درمانگاه پوست وموی ایرانیان شهر قم، پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا وجود داشته و از آن ها استفاده می شود، خاطرنشان کرد: هم اکنون در مانگاه تخصصی ایرانیان، بهترین متخصص های پوست، مو، لیزر و.. فعالیت می کنند و میزان رضایتمندی مشتریان ما به بیش از ۹۸درصد می رسد که یک رکورد بی نظیر است.

شایان ذکر است که درمانگاه تخصصی پوست وموی ایرانیان شهر قم، در خیابان ۱۹دی(باجک) این شهر و رو بروی کوچه ۴۰ واقع شده است.

سید محمدحسن طاهایی کلینیک تخصصی ایرانیان قم درمان قم بیمارستان خصوصی قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر