کد خبر: 181714 A

استاندار قم:

اعتلا و تعمیق فرهنگ دینی جامعه مهم ترین رسالت هیئات مذهبی است / این هیئت منشاء حرکت عظیمی در راستای ایجاد تشکل های فرهنگی و مذهبی خود جوش است / این هیئت توانسته است هزاران عاشق اهل بیت را در زمینه های مختلف جذب نماید.

ایلنا: استاندار قم در دیدار مسؤلان هیات خادم الرضا(ع) اعتلا و تعمیق فرهنگ دینی جامعه مهم ترین رسالت هیئات مذهبی دانست.

به گزارش ایلنا از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد صادق صالحی‌منش در دیدار با هیئت امنای هیئت و کانون خادم الرضا(ع) طی سخنانی ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان، ‌ به بیان جایگاه این تشکیلات مذهبی در اعتلای فرهنگ اسلامی پرداخت و افزود: ‌این هیئت توانسته است علاوه بر برگزاری مجالس سوگواری و شادی اهل بیت علیهم السلام، در زمینه ی ترویج فرهنگ و معارف نورانی اسلام نیز گام های موثری بردارد.

استاندار قم پایه گذاری این هیئت را منشاء حرکت عظیمی در راستای ایجاد تشکل های فرهنگی و مذهبی خود جوش عنوان و اضافه کرد: ‌ این هیئت توانسته است هزاران عاشق اهل بیت را در زمینه های مختلف جذب نماید.

حجت‌الاسلام والمسلمین صالحی‌منش جذب جوانان قمی در عرصه های مختلف فرهنگی توسط هیئات مذهبی را مورد توجه قرار داد و با تقدیر از زحمات تلاشگران عرصه مقدس پاسداشت و تعظیم شعائر دینی تصریح کرد: اعتلا و تعمیق فرهنگ دینی جامعه مهم ترین رسالت هیات های مذهبی است.

اهل بیت اهل بیت علیهم السلام ترویج فرهنگ جامعه شادی قم اسلام مذهبی هیئت الرضا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر