کد خبر: 187168 A

مسئول صندوق اعتباری هنر قم:

اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان از جمله نویسندگان، روزنامه نگاران، خبرنگاران و هنرمندان متقاضی ثبت نام بیمه تکمیلی فقط تا یکم مرداد ماه فرصت دارند، از طریق سایت اینترنتی به نشانی www. honarcredit. ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند / اعضای صندوق با پرداخت حدود نیمی از حق بیمه، می توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره مند شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق خواهد بود.

مسئول صندوق اعتباری هنر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم از تمدید مهلت ثبت نام بیمه تکمیلی ویژه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تا یکم مردادماه خبر داد و گفت: ثبت نام تنها به صورت آنلاین و از طریق سایت اینترنتی به نشانی www. honarcredit. ir انجام می شود.

به گزارش ایلنا، حسین نیازمند با اعلام این خبر اظهار داشت: اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان از جمله نویسندگان، روزنامه نگاران، خبرنگاران و هنرمندان متقاضی ثبت نام بیمه تکمیلی فقط تا یکم مرداد ماه فرصت دارند، از طریق سایت اینترنتی به نشانی www. honarcredit. ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی از افزایش قابل توجه تعهدات درمانی در مقایسه با سنوات گذشته خبر داد و عنوان کرد: اعضای صندوق با پرداخت حدود نیمی از حق بیمه، می توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره مند شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق خواهد بود.

نیازمند با بیان اینکه فقط اعضای صندوق و یا کسانی که از طریق این صندوق تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند مجاز به استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی هستند، اضافه کرد: با این وجود متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را نیز دارند در صورت طی مراحل عضویت قبل از ثبت نام، می توانند از این خدمات استفاده کنند.

مسئول صندوق اعتباری هنر در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم در توضیح مراحل ثبت نام در سامانه مذکور گفت: متقاضیان پس از ورود به قسمت عضویت در صندوق و ثبت اطلاعات خود، در مرحله بعد نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: تمامی اعضای پیشین صندوق نیز باید برای تشکیل پرونده جدید، از طریق این سامانه، عضویت خود را مجددا ثبت کنند و در صورت تمایل در ادامه از خدمات بیمه تکمیلی و دیگر خدمات این صندوق بهره ببرند.

جدول خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر در پایگاه اطلاع رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به نشانی www. ershadqom. ir درج شده است.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم پوشش جدول درمان رسانه قم روزنامه هنر بیمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر