کد خبر: 187173 A

رئیس پلیس آگاهی استان قم خبرداد؛

ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با کنترل خودروهای عبوری در محور سلفچگان - ساوه به یک دستگاه خودرو کامیون بنز مشکوک و آن را متوقف کردند / راننده در تحقیقات ماموران بیان کرد که هیچ گونه کالایی بارگیری نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف دو محموله بزرگ قاچاق لاستیک خودرو و ساعت ایستاده در بازرسی از دو دستگاه کامیون خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ مهدی قدمی اظهار داشت: ‌ ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با کنترل خودروهای عبوری در محور سلفچگان - ساوه به یک دستگاه خودرو کامیون بنز مشکوک و آن را متوقف کردند.

وی گفت: راننده در تحقیقات ماموران بیان کرد که هیچ گونه کالایی بارگیری نکرده است.

رئیس پلیس آگاهی استان افزود: در ادامه با ضد و نقیض گویی‌های وی، ماموران به بازرسی از خودرو پرداخته و از داخل کامیون ۱۵۸ حلقه لاستیک خودرو سواری به مارک‌های مختلف و ساخت کشورهای آلمان، چین و کره به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال کشف کردند.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان همچنین از یک دستگاه کامیون دیگر در این محور ۵۵ دستگاه ساعت ایستاده قاچاق ساخت کشور تایوان که راننده هیچ گونه اسناد و مدارک گمرکی به همراه نداشته کشف کردند.

قدمی ضمن هشدار به قاچاقچیان از شهروندان خواست، در صورت اطلاع از فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی از سوی افراد سودجو، مراتب را در اسرع وقت از طریق تماس با شماره تلفن ۱۱۰ و یا تلفن شبانه روزی ۳۱۳۴ پلیس آگاهی استان اطلاع دهند.

آلمان استان قم پلیس آگاهی تایوان چین خودرو شماره تلفن فرماندهی انتظامی استان قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر