کد خبر: 187631 A

هیچکس از من قهرمانی نخواست؛

سه جلسه تست در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هفته جاری برگزار خواهیم کرد و این اطمینان را به جوانان قم می دهم اگر در این سه جلسه خوب ظاهر شوند، به تیم ماهان تندیس اضافه می کنم.

ایلنا: سرمربی جدید تیم فوتسال ماهان تندیس قم گفت: نه آقای جلالی و نه آقای شریفی از من قهرمانی خواستند، ولی همه شما خصوصیاتم را خوب می شناسید که فقط برای قهرمانی کار می کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، امیر شمسایی در مراسم معارفه اش اظهار داشت: خوشحالم دوباره به تیم فوتسال قم آمدم، اما این بار با چندین دوره حضورم در قم متفاوت است، زیرا یک هیئت مدیره بسیار قوی که در رأس آقای جلالی قرار دارد حامی تیم و بنده می باشد و حضور آقای شریفی به عنوان مدیرعامل نیز مطمئنا باعثرشد و موفقیت نماینده فوتسال قم خواهد شد.

وی از همان ابتدای سخنانش به بازیکنان بزرگسالان و امید فوتسال ماهان تندیس که حاضر در مراسم بودند تاکید کرد: نه آقای جلالی و نه آقای شریفی از من قهرمانی خواستند، ولی همه شما خصوصیاتم را خوب می شناسید که فقط برای قهرمانی کار می کنم. شوخی و مسائل اضافی برای بیرون تمرین است و زمانی که به تمرین تیم می آیید باید بدانید فقط روی موفقیت تیم و نمایش خوب در بازی هایتان تمرکز کنید.

امیر شمسایی با تمجید از فوتسالیست های قم تصریح کرد: با اینکه اهل تهران هستم اما باید واقعیت را گفت که استعداد فوتسال قم سرآمد کشور است و هیچکس نمی تواند این امر را انکار کند.

سرمربی تیم فوتسال ماهان تندیس قم ادامه داد: اینکه بخواهم از بین تمامی بازیکنان قم تیمی را ببندم، کار بسیار مشکلی است، اما سعی دارم حقی از کسی ضایع نشود و هر بازیکنی که لیاقت پوشیدن پیراهن نماینده قم را دارد، به تیم اضافه می کنم.

وی با نقل خاطره ای از زمان حضورش در فوتسال قم یادآور شد: یک روز با آقای ناصر شریفی در سالن هلال احمر قم بودیم و دیدیم یک هفته بیشتر تا مسابقات لیگ فرصت نداشته و ما تنها هفت بازیکن داریم؛ ولی پس از فراخوان جذب بازیکنی که گذاشتیم، در جلسه تمرینی بعد دیدیم پنجاه بازیکن برای تست آمده اند و واقعا همه آن ها خوب بودند.

شمسایی هدف از گفتن این خاطره را درمورد طرز یارگیری برای تیم فوتسال ماهان تندیس اعلام داشت و خاطر نشان کرد: سه جلسه تست در روزهای دوشنبه، سه شنبه و پنج شنبه هفته جاری برگزار خواهیم کرد و این اطمینان را به جوانان قم می دهم اگر در این سه جلسه خوب ظاهر شوند، به تیم ماهان تندیس اضافه می کنم.

سرمربی تیم فوتسال ماهان تندیس قم در پایان گفت: پس از برگزاری این تست ها، روز شنبه چهارم مرداد ماه اولین جلسه تمرینی خود را برگزار خواهیم کرد.

پاک: مسئولان قم از باشگاه ماهان تندیس حمایت می کنند

همچنین در این مراسم قائم مقام باشگاه ماهان تندیس درخصوص اینکه اوایل فصل گذشته شاهد عدم حمایت مسئولان استان از این باشگاه بودیم عنوان کرد: سال قبل مشکلات فراوانی در تیم فوتسال وجود داشت و گاهی اوقات موجب شد آقای جلالی در مواجهه با مسائل مختلف احساس تنهایی کند، اما از زمان روی کار آمدن مدیریت جدید استان، خوشبختانه تا حد زیادی این دغدغه برطرف شده است.

وی افزود: مدیران استان قم با رویکرد جدید و متفاوتی از سال قبل به حمایت باشگاه ماهان تندیس خواهند پرداخت که درگاه های امید در دل هواداران فوتسال قم ایجاد می کند و مطمئنا این امر سبب می شود تیم فوتسال ماهان تندیس حرف های زیادی در فصل جدید برای گفتن داشته باشد.

پاک با اشاره به این مطلب که بازیکنان تیم فوتسال قم باید قدر جایگاهی که دارند را بدانند، تصریح کرد: این ها به عنوان نمایندگان قم پا به این مسابقات می گذارند، لذا لازم است این بازیکنان از هر نظر الگو بوده و شایستگی خود در همه زمینه ها خصوصا اخلاقی را به نمایش بگذارند.

لازم به ذکر است مهدی پاک با حکم شریفی مدیرعامل باشگاه ماهان تندیس قم، با حفظ سمت قائم مقامی این باشگاه، به عنوان سرپرست جدید تیم فوتسال ماهان تندیس منصوب شد.

استان قم بازی فوتسال قم مشکلات معارفه هلال احمر هیئت مدیره شمسایی فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر