کد خبر: 213362 A

مورچه ها ریز شدن درون زندگی کسی است که مبتلا به مصرف شیشه شده است و سعی در بازنمایی لحظاتی از زندگی او را دارد

ایلنا: نمایش مورچه ها کار تازه گروه گاراژ تیاتراست. این گروه که در حوزه تئاتر آزمایشگاهی فعالیت میکند، در تجربه اخیر خود به بررسی گونه خاصی از ناهنجاری های اجتماعی پرداخته است.

حامد گائینی مدیر گاراژ تیاتر درباره آخرین اثر گروه به خبرنگار ایلنا در قم، گفت: نمایش مورچه ها پیرامون مسئله مبتلابه جامعه ما یعنی مصرف شیشه است و آنچه پس شیشه می آید.

وی افزود: مورچه ها ریز شدن درون زندگی کسی است که مبتلا به مصرف شیشه شده است و سعی در بازنمایی لحظاتی از زندگی او را دارد.

گائینی اضافه میکند: تئاتر آزمایشگاهی بستری است که ما را میسر ساخته تا با آن به مثابه امری دراماتیک چیره آییم و نمایشی دیگرگون از آنچه به متن دراماتیک معروف است ارائه دهیم.

این هنرمند در تمثیلی هنری از این نمایش میگوید: شاید این نمایش نشان میدهد که چگونه مورچه ها زندگی میکنند، چگونه در صف هایی دراز و منظم کار میکنند، چگونه این طرف و آن طرف می روند و چگونه غریبه ای را در صف های منظم خود پیدا میکنند.

وی افزود: این نمایش که یک نمایش تک نفره و مجموعه ای از حرکت و کلام است، از آبان ماه ۹۳ آماده اجرای عموم است و توجه ویژه ای به مراکز باز پروری معتادان دارد.

خاطرنشان می شود گاراژ یک گروه تئاتر مستقل آزمایشگاهی است که در قم به تمرین و فعالیت مشغول است.

در ادامه گزارش تصویری مصطفی معراجی را از تمرین نمایش مورچه ها محصولی از گروه تئاتر گاراژ را مشاهده کنید.

عکس قم تئاتر استان‌ها تئاتر قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر