کد خبر: 215087 A

رئیس بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم:

بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم، با امکانات مجهز و کادر مجرب، خدمات ایده آل و خوبی را به عموم مردم و همین طور نیروهای مسلح از جمله سپاهیان و بسیجیان ارائه می کند.

ایلنا: رئیس بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم وابسته به سپاه علی ابن ابی طالب(ع) گفت: امکانات مجهز و کادر مجربی در این بیمارستان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، سرهنگ دکتر رضا فقیهی صبح امروز در مراسم سالروز افتتاح بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم که با حضور استاندار، فرماندار و شهردار قم و فرمانده سپاه علی ابن ابی طالب(ع) برگزار شد، اظهار داشت: بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم تحت فرماندهی سپاه و در راستای مأموریت های رزمی به ارائه خدمات می پردازد؛ این بیمارستان پشتیبانی رزمی خوبی برای سپاهیان، بسیجیان و دیگر نیروهای مسلح است.

وی افزود: این بیمارستان برای همکاران خواهر و برادر خود از نظر حرفه ای ارزش قائل است و خوشبختانه با فراهم شدن شرایط، مراجعان می توانند از متخصصین مربوطه خدمات بهداشتی درمانی کسب کنند.

رئیس بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم گفت: از ابتدای تأسیس این بیمارستان، فضایی به مساحت ۲۲۰۰ متر مربع با ۲۰۰ تختخواب در نظر گرفته شد و امیدواریم بیمارستانی در شأن نیروهای مسلح را فراهم کنیم.

فقیهی افزود: بیمارستان علی ابن ابی طالب(ع) قم، با امکانات مجهز و کادر مجرب، خدمات ایده آل و خوبی را به عموم مردم و همین طور نیروهای مسلح از جمله سپاهیان و بسیجیان ارائه می کند.

سپاه علی ابن ابی طالب قم سپاه قم بیمارستان علی ابن ابی طالب قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر