کد خبر: 218941 A

بین شش تیم اول باقی می‌مانیم؛

استقلال تیم بسیار خوبی است اما نقطه ضعف‌هایی دارد که ما در هفته اخیر روی آن کار کردیم و امیدوارم با یک نمایش خوب پیروز میدان باشیم.

هافبک تیم فوتبال صبای‌قم عنوان داشت: مقابل استقلال گلزنی می‌کنم و به روند ابتدای فصلم ادامه می‌دهم.

ایوب کلانتری در خصوص بازی امروز تیمش با استقلال به خبرنگار ایلنا در قم گفت: تمام تلاشمان را خواهیم کرد مقابل استقلال نتیجه بگیریم. نباید فراموش کنیم استقلال تیم بسیار خوبی است اما نقطه ضعف‌هایی دارد که ما در هفته اخیر روی آن کار کردیم و امیدوارم با یک نمایش خوب پیروز میدان باشیم.

وی با بیان اینکه بازی‌های سختی تا این هفته پشت سر گذاشتیم افزود: فکر می‌کنم هیچکدام از حریفان ما قوی‌تر از سپاهان نبود که توانستیم یک امتیاز از آن‌ها در اصفهان بگیریم. وقتی فعل خواستن را درک کنیم و بازیکنان تمرکز داشته باشند ادامه روند خوب‌مان تا پایان نیم فصل دور از دسترس نیست.

بازیکن صبا یادآورشد: ۹۰درصد تیم‌ها از طرز بازی یکدیگر آشناییت دارند و این کار را برای همه سخت خواهد کرد.

کلانتری تاثیر قرار گرفتن بین تیم‌های بالای جدول در نیم‌فصل را برای ادامه کار مفید دانسته و ابراز داشت: اگر تیمی در نیم‌فصل، اول شود به آن جام نمی‌دهند ولی برای ادامه کار در لیگ شرایط را بهتر می‌کند و می‌توان با روحیه بهتری به استقبال مسابقات رفت. ما بازیکنان تلاشمان را خواهیم کرد جزء شش تیم اول باقی بمانیم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا یکباره روند گلزنی‌اش در ابتدای فصل قطع شد گفت: مقابل استقلال گلزنی می‌کنم و به آن دوران بر می‌گردم.

لیگ برتر استقلال تهران صبای قم ایوب کلانتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر