کد خبر: 226415 A

سرهنگ حسینی اعلام کرد؛

محدودیت های ترافیکی کنگره جهانی جریان های افراطی و تکفیری، از ساعت ۲۴ امشب آغاز و تا ۲۴ سوم آذر ماه ادامه خواهد داشت / تنها وسایل نقلیه عمومی حق تردد در محدودیت های اعلام شده را دارند.

ایلنا: رییس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان قم با اشاره به اعمال محدودیت های ترافیکی کنگره جهانی جریان های افراطی و تکفیری در قم، گفت: تنها وسایل نقلیه عمومی حق تردد در محدودیت های اعلام شده را دارند.

به گزارش ایلنا از قم، سرهنگ " کرم الله حسینی " با اشاره به برگزاری کنگره جهانی جریان های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام در روزهای دوم و سوم آذرماه در قم، اظهار داشت: محدودیت های ترافیکی کنگره جهانی جریان های افراطی و تکفیری، از ساعت ۲۴ امشب آغاز و تا ۲۴ سوم آذر ماه ادامه خواهد داشت.

وی گفت: این محدودیت ها شامل خیابان معلم تا تقاطع حجتیه و بالعکس، خیابان ارم و صفاییه تا میدان جانبازان و بالعکس و خیابان سمیه تقاطع چهار راه سجادیه تا میدان معلم و بالعکس خواهد بود.

رییس پلیس راهور استان قم افزود: از میدان رسالت تا میدان معلم لاین شرقی، ممنوعیت تردد و توقف وجود ندارد و فقط در موارد ضروری اعمال خواهد شد.

سرهنگ حسینی گفت: خودروهایی که از مسیر عمار یاسر به سمت تقاطع سمیه و چهار راه گلزار در حرکت هستند می توانند مسیر بلوار پیامبر اعظم و هنرستان را به عنوان مسیر جایگزین انتخاب کنند.

کنگره جهانی جریان های افراطی و تکفیری از دیدگاه علمای اسلام فرماندهی انتظامی قم پلیس راهور قم سرهنگ کرم الله حسینی رئیس پلیس راهور قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر