کد خبر: 241900 A

مدیرعامل گروه صنعتی نانو بتن؛

تا زمانی که نتوانیم در حوزه آموزش موفق عمل کنیم وضعیت ساخت و ساز و مسکن در وضعیت نامناسب امروزی باقی‌ خواهد ماند.

مدیرعامل گروه‌ صنعتی نانو بتن با اشاره به اینکه باید آموز‌ش‌های لازم در خصوص بتن آماده برای ارتقا سطح علمی اجرا شود گفت: تا زمانی که نتوانیم در حوزه آموزش موفق عمل کنیم وضعیت ساخت و ساز و مسکن در وضعیت نامناسب امروزی باقی‌ خواهد ماند.

به گزارش ایلنا از قم، مهندس مجید بصیرنیا در نشست خبری با خبرنگاران با اشاره به رشد تکنولوژی در جامعه امروزی اظهار کرد: رسانه‌ها به طور قطع می‌توانند در راستای هرچه بهتر برگزارشدن همایش‌ها می‌توانند به مسئولان و بخش خصوصی کمک کنند.

وی افزود: از آنجای که ایران در روی کمربند خط زلزله قرار دارد امیدواریم با برگزاری نخستین همایش ملی بتن آماده بتوانیم گامی در راستای بتن سازی آماده بر داریم.

مدیرعامل گروه صنعتی نانو بتن با اشاره به برنامه سال ۱۴۰۴ در حوزه ساختمان سازی گفت: بسیاری از استان ها موفق شده‌اند که بتن‌های آماده‌ در اندازه ۳۰ و ۵۰ مگاپاسگال را به مرحله اجرا در بیاورند که با توجه به دانش و افزایش ارتقا علمی شرکت‌ نانو بتن امیدواریم این بتن‌ها در استان قم نیز اجرائی شود.

بصیرنیا تصریح کرد: در سال ۷۸ گروه صنعتی نانو بتن تاسیس شد و بیش از ۱۰ سال است که فعالیت خود را در زمینه بتن آماده ادامه می‌دهد که در پروژه‌های نظیر پروژه جمهوری، دانشگاه قم، مرکز بهداشت قم و مترو قم این گروه فعالیت داشته‌اند.

وی با اشاره به برگزاری نخستین همایش ملی بتن آماده گفت: این همایش در ۳۰ بهمن ماه با حضور اساتید طراز اول کشور در دانشگاه قم برگزار می‌شود.

مدیرعامل گروه‌ صنعتی نانو بتن با اشاره به اینکه باید آموز‌ش‌های لازم در خصوص بتن آماده برای ارتقا سطح علمی اجرا شود گفت: تا زمانی که نتوانیم در حوزه آموزش موفق عمل کنیم وضعیت ساخت و ساز و مسکن در وضعیت نامناسب امروزی باقی‌ خواهد ماند.

بصیرنیا خاطر نشان کرد: سال گذشته همایش بتن آماده در سطح استانی برگزار شد که با توجه به استقبال خوب دانشجویان و اساتید این رشته تصمیم گرفتیم که این همایش به صورت ملی برگزار شود.

وی بیان کرد: تمام کارخانه و شرکت‌هایی که در زمینه بتن آماده فعالیت می‌کنند می‌توانند بتن‌های با کیفیت بالا بسازند اما باید برای اجرایی شدن این امر بسترهای لازم را فراهم کرد.

مدیرعامل گروه صنعتی نانو بتن با اشاره به میزان مصرف آب در ساخت بتن گفت: هر چه میزان آب در ساخت بتن کمتر باشد به طور قطع بتن مقاومتری خواهیم داشت.

بصیرنیا تاکید کرد: دستگاه‌های دولتی با بخش خصوصی همکاری لازم را دارند و به صورت جدی از بخش خصوصی حمایت می‌کنند.

استان قم بخش خصوصی جامعه دستگاه های دولتی رسانه رشد ساخت و ساز قم مترو مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر