کد خبر: 242237 A

هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال؛

علاوه بر عروجی که دو گل و دو پاس گل در این دیدار داد، مسلم اولاد قباد که در هفته‌های اخیر بازی کمی به او می‌رسید، نمایش خیره کننده ای داشت.

تیم فوتسال ماهان تندیس قم در دیداری خانگی مقابل تیم دبیری تبریز به برتری ۴ بر ۱ رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته هفدهم لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور، از ساعت ۱۶ امروز سه شنبه دو تیم ماهان تندیس قم و دبیری تبریز در ورزشگاه شهید حیدریان قم به مصاف هم رفتند.

شاگردان علی رعدی که سه مسابقه اخیر خود را با شکست پشت سر گذاشته بودند، باید در مقابل مهمان خود به پیروزی دست پیدا می‌کردند تا فشار هواداران قمی را روی خود کمتر کرده و همچنین از کورس مدعیان عقب نمانند که در این امر موفق هم شدند و در دقیقه ۸ روی پاس زیبای ابوالقاسم عروجی توسط محمد کرمانی به گل اول رسیدند.

ماهانی‌ها که بازی متفاوتی را نسبت به سه دیدار اخیر خود به نمایش می‌گذاشتند، در دقیقه ۱۵ توسط عروجی به گل رسیدند.

در حالی که نیمه نخست رو به اتمام بود، فرید نمازی بازیکن دبیری روی یک ضربه ایستگاهی در واپسین ثانیه‌ها تفاضل گل را کمتر کرد.

با شروع نیمه دوم بازهم ماهان توپ و میدان را در اختیار گرفت و بعد از حملات فراوان، در دقیقه ۳۳ با شوت تک ضرب علیرضا وفایی به گل سوم دست پیدا کردند که ابوالقاسم عروجی با یک پاس در این گل هم سهم داشت.

یک دقیقه بعد دبیری که چیزی برای از دست دادن نداشت، رو به پاور پلی آورد که در این کار، تبریزی‌ها استفاده لازم را نبردند اما ماهان تندیس فرصت طلبی کرد و بازهم توسط عروجی به گل رسید که شوت او از زمین خودی به دروازه خالی دبیری نتیجه ۴ بر ۱ را برای این بازی ثبت کرد تا نخستین پیروزی علی رعدی بعد از هدایت ماهان رقم بخورد.

علاوه بر عروجی که دو گل و دو پاس گل در این دیدار داد، مسلم اولاد قباد که در هفته‌های اخیر بازی کمی به او می‌رسید، نمایش خیره کننده ای داشت.

در این بازی شوت‌های محمد کرمانی و علیرضا وفایی به تیر عمودی دروازه دبیری برخورد کرد.

جواد اصغری مقدم، فرید نمازی و مهدی فتحی از دبیری تبریز با کارت زرد داور جریمه شدند.

ماهان تندیس با این برد ۲۹ امتیازی شد و جای دبیری ۲۷ امتیازی را در رتبه پنجم گرفت.

فوتسال دبیری تبریز ماهان تندیس قم ابوالقاسم عروجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر