کد خبر: 243781 A

با اعلام معاونت فرهنگی مسجد جمکران؛

مراسم این هفته از ساعت ۱۹ روز سه شنبه با قرائت قرآن آغاز و در ادامه برنامه گفت‌و‌گو محور «سلام زائر» با حضور حجت الاسلام محمد مسلم وافی برگزار می‌ شود.

مراسم این هفته مسجد مقدس جمکران از سوی معاونت فرهنگی اعلام شد.

به گزارش ایلنا، بر اساس برنامه اعلام شده معاونت فرهنگی، مراسم این هفته از ساعت ۱۹ روز سه شنبه با قرائت قرآن آغاز و در ادامه برنامه گفت‌و‌گو محور «سلام زائر» با حضور حجت الاسلام محمد مسلم وافی برگزار می‌ شود. پس از آن و از ساعت ۲۰ احکام شرعی بیان خواهد شد.

مراسم قرائت دعای توسل نیز از ساعت ۲۰:۱۵ با سخنرانی حجت الاسلام سید حسین مؤمنی آغاز می‌شود. پس از آن و در ساعت ۲۰:۴۵ نیز دعای توسل توسط آقای مهدی مبینی پور قرائت می شود.

مراسم قرائت زیارت عاشورا از این هفته به صورت مستمر در ساعت ۷:۱۵ روز پنجشنبه در شبستان مراسم برگزار می شود.

مراسم قرائت دعای کمیل این هفته بعد از نماز جماعت عشا با قرائت زیارت وارثآغاز می شود. سخنران این مراسم حجت الاسلام واضحی خواهد بود و دعای پر فیض کمیل نیز توسط ایشان قرائت می شود.

مراسم قرائت دعای ندبه در روز جمعه و از ساعت ۶:۴۵ صبح با قرائت دعای عهد آغاز می شود. پس از آن و در ساعت ۷ حجت الاسلام حسینی اراکی سخنرانی خواهد کرد و در ساعت ۷:۳۰ صبح آقای حمید شاه میرزایی دعای ندبه را قرائت می کند.

دعای سمات این هفته نیز روز جمعه از ساعت ۱۶ با قرائت زیارت آل یاسین آغاز خواهد شد و در ساعت ۱۶:۱۵ دعای شریف سمات قرائت می شود.

مسجد جمکران برنامه هفتگی مسجد جمکران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر