کد خبر: 332634 A

در گفت‌و‌گو با ایلنا مطرح شد؛

ایلنا: فرماندار قم از ثبت نام ۲۳۵ کاندیدای خبرگان سایر استان‌های کشور و ۱۵ کاندیدای خبرگان در استان قم خبر داد و گفت: عدد کاندیداهای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قم نیز به ۵۸ رسید.

«رضا سیار» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا مستقر در فرمانداری قم، در خصوص آخرین آمار ثبت نام از کاندیداهای انتخابات در فرمانداری قم، اظهار داشت: تا پایان امروز چهارشنبه ۲ دیماه ۹۴ که آخرین مهلت ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات مجلس خبرگان رهبری بود، در مجموع، ۱۵ نفر از حوزه انتخابیه استان قم کاندیدای مجلس خبرگان رهبری شدند. 

وی افزود: با توجه به اینکه فرمانداری قم اجازه پیدا کرد که ثبت نام کاندیداهای مجلس خبرگان سایر استان‌های کشور را نیز انجام دهد، در طول مهلت ثبت نام از کاندیداهای مجلس خبرگان، ۲۳۵ نفر نیز برای سایر استان‌ها، برای کاندیداتوری ثبت نام کردند. 

فرماندار قم در خصوص آخرین آمار ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم نیز گفت: تا کنون ۵۷ نفر در فرمانداری قم و یک نفر نیز از طریق وزارت کشور، برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم ثبت نام کردند. 

وی خاطرنشان کرد: البته فردا و پس فردا نیز داوطلبان کاندیداتوری در مجلس شورای اسلامی، مهلت دارند که ثبت نام خود را انجام دهند، اما پیشنهاد ما به متقاضیان ثبت نام این است که با توجه به ازدحام احتمالی روز جمعه ۴ دیماه ۹۴ که آخرین روز ثبت نام از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی است، فردا پنج شنبه برای ثبت نام مراجعه کنند. 

سیار در پایان گفت: البته تمام تمهیدات لازم برای ثبت نام از کاندیدا‌ها اندیشیده شده و مشکلی از این بابت وجود ندارد. 

فرمانداری قم رضا سیار فرماندار قم انتخابات خبرگان رهبری انتخابات قم انتخابات مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر