کد خبر: 344411 A

حسینیان درجمع ورزشکاران قم:

ایلنا: مسئول حقوقی انجمن ورزشی نویسان کشور گفت: تمام سعی و تلاش خود را به کار می گیریم که ورزش را در کشور و به ویژه در استان حرفه ای و همگانی کنیم و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، سیدحسین حسینیان، جمعه شب «16 بهمن ماه 94» در مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاه های استان قم که در ورزشگاه 2هزار نفری شهید حیدریان و با حضور چهره های برجسته ورزشی کشور و این استان برگزارشد، اظهار داشت: این مسابقات به صورت عالی برگزار شد و ما شاهد حضور بیش از ظرفیت ورزشکاران و ورزش دوستان استان در این مسابقات بودیم؛

وی افزود: استقبال ورزشکاران و همچنین استقبال مردم علاقه مند به ورزش، نشان دهنده اهمیت و جایگاه ورزش پرورش اندام در میان جوانان استان قم است.

مسئول حقوقی انجمن ورزشی نویسان کشور با بیان این که اقداماتی را در این انجمن برای ورزشکاران انجام داده ایم، گفت: درراستای مشاوره حقوقی و حل و فصل اختلافات به نحو دوستانه، و همچنین درمواقع ضروری از طریق پیگیری قضایی، معرفی وکلا و معرفی مشاورینی که بتوانند از حقوق دست اندر کاران مطبوعات، رسانه ها، عکاسان و خبرنگاران ورزشی دفاع نمایند، اقداماتی صورت گرفته است.

قاضی عالی رتبه دیوان عدالت اداری کشور افزود: حتی المقدور سعی و تلاش ما بر این است که به عنوان یک سازمان مردم نهاد که جایگاه کشوری و بین المللی دارد، در سامان دهی مسائل حقوقی و قضایی خبرنگاران و روزنامه نگاران ورزشی که مسئولیت خطیری در امر ورزش دارند و به عنوان رسانه ورزشکاران عمل می نمایند، کوشا باشیم.

حسینیان خاطر نشان کرد: در همین راستا ازهمه خبرنگاران و عکاسان ورزشی رسانه های دست اندر کار در امر اطلاع رسانی حوزه ورزشی استان قم که تلاش بی وقفه ای در جهت انعکاس اخبار ورزشی این استان داشته اند، تشکر وقدردانی می نمایم.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات پرورش اندام نیز گفت: از مسئولان برگزاری این مسابقات و به ویژه شخص آقای تلخابی رئیس محترم هیئت پرورش اندام استان قم که از نزدیک شاهد تلاش بی وقفه آنان در جهت برگزاری هرچه باشکوه تر این مسابقات بوده ام، کمال تشکر و امتنان را دارم.

در ادامه رئیس هیئت پرورش اندام استان قم نیز با اشاره به برگزاری این مسابقات و حضور بی نظیر جوانان ورزش دوست استان در سالن 2هزار نفری شهید حیدریان قم اظهار داشت: شدت استقبال جوانان به حدی بود که تمامی سکوها وحتی داخل زمین سالن، مملو از تماشاگر بود و من تاکنون چنین استقبالی را در این سالن ندیده بودم.

مجید تلخابی با بیان این که بیش از 100باشگاه در این مسابقات حاضر بودند یادآور شد: مسابقات در رشته های بادی کلاسیک، فیزیک و بادی بیلیدینگ برگزار شد که داوران برجسته کشوری و استانی این مسابقات را قضاوت کردند؛ به گونه ای که این مسابقات بدون هیچ گونه حاشیه ای و با نظم وترتیب خوبی، برگزار شد که جای تقدیر وتشکر دارد.

شایان ذکر است که درپایان این مسابقات، از پیشکسوتان این رشته ورزشی تجلیل به عمل آمد.

ورزشگاه حیدریان قم ورزش قم سیدحسین حسینیان پرورش اندام قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر