کد خبر: 382098 A

با حضور نماینده اداره کار قم؛

ایلنا: انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی نقاشان ساختمانی استان قم، با شرکت اکثریت اعضای این انجمن صنفی و با حضور نماینده ویژه اداره کار قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی نقاشان ساختمانی استان قم، با مشارکت اکثریت اعضای این انجمن کارگری و با حضور نماینده ویژه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی، و همچنین اعضای هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی استان، در مسجد رضائیه شهر قم برگزار شد. 

علی اکبر آرزومندی نماینده ویژه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان، در حاشیه برگزاری انتخابات هیئت مدیره انجمن صنفی نقاشان ساختمانی استان قم، گفت: در این انتخابات و با رأی کارگران و استادکاران این حرفه ساختمانی، از میان ۹ کاندیدای عضویت در هیئت مدیره این انجمن صنفی، ۳ عضو اصلی و ۲ عضو علی البدل برای مدت سه سال انتخاب شدند. 

نماینده ویژه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم، افزود: پس از رأی گیری و شمارش آراء، آقایان مهدی ناظری، حسین قوامی و علی جباری به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره انجمن صنفی نقاشان ساختمانی استان قم و آقایان محمد حاجی کریمی و رضا مقدم به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره این انجمن، برای مدت ۳ سال انتخاب شدند. 

آرزومندی گفت: طبق انتخاب خود اعضای هیئت مدیره منتخب جدید، آقای مهدی ناظری به عنوان رئیس هیئت مدیره جدید انجمن صنفی نقاشان ساختمانی استان قم و آقایان حسین قوامی به عنوان نائب رئیس و علی جباری به عنوان خزانه دار انتخاب شدند. 

عباس شیری عضو هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی استان قم نیز در این مراسم در سخنانی اظهار داشت: مشارکت کارگران در فعالیت‌های صنفی، موجب سهولت در پیگیری امور مربوط به خود آن هاست و از این رو امیدواریم کارگران این نکته مهم را فراموش نکنند. 

عضو هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی استان قم، گفت: بحث ایمنی کارگران ساختمانی در دستور کار هیئت مدیره کانون کارگران ساختمانی قم قرار دارد و در این راستا جلساتی با برخی مسئولان مربوطه داشته‌ایم که امیدواریم با به نتیجه رسیدن آن تلاش‌ها، شاهد کاهش حوادث ناشی از کار باشیم. 

کارگران قم کانون کارگران ساختمانی استان قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر