کد خبر: 444023 A

عضو هیات مدیره بانک سپه خبر داد :

ایلنا: عضو هیات مدیره بانک سپه از رشد ۳۱ درصدی فعالیت های ارزی این بانک در سال جاری خبر داد و گفت: مجموع فعالیت ارزی بانک سپه در ده ماهه سال ۹۵ به ۳ میلیارد و ۷۱۶ میلیون و ۱۲۷ هزار دلار رسیده است.

به گزارش ایلنا؛ مصطفی پرتوافکنان عضو هیات مدیره بانک سپه با اشاره به پتانسیل ها، توان و تخصص ارزی موجود در مجموعه این بانک اظهار داشت: مجموعه فعالیت ارزی بانک سپه در ده ماهه سال 94 را 2 میلیارد و 828 میلیون و 366 هزار دلار عنوان کرد و گفت: این میزان فعالیت ارزی در ده ماهه سال 95 با 31 درصد رشد به 3 میلیارد و 716 میلیون و 127 هزار دلار رسیده است.

عضو هیات مدیره بانک سپه اظهار داشت: مجموع گشایش اعتبارات اسنادی بانک سپه از 833 میلیون و 383 هزار دلار در ده ماهه سال 94 به 1 میلیارد و 837 میلیون و 220 هزار دلار در ده ماهه سال 95، بروات اسنادی از 551 میلیون و 329 هزار دلار در ده ماهه سال 94 به598 میلیون و 635 هزار دلار در ده ماهه سال 95 و مجموع حواله های ارزی -کالایی صادر شده توسط بانک سپه از 1 میلیارد و 443 میلیون و 653 هزار دلار در ده ماهه سال 94 به 1 میلیارد و 280 میلیون و 272 هزار دلار در ده ماهه سال 95 رسید.

عضو هیات مدیره بانک سپه در ادامه با اشاره به تلاش این بانک برای کمک به بخش مولد و اشتغال زای کشور اظهار داشت: بانک سپه به دلیل اهتمام و تلاش در راستای اجرای پروژه های ملی و استراتژیک به اذعان مسئولین عالی رتبه اجرایی کشور به بازوی توانای دولت در تحقق اهداف اقتصادی بدل شده است.

پرتوافکنان با تاکید بر بخشنامه جدید بانک مرکزی درخصوص تسهیل فعالیت های ارزی فعالان اقتصادی که 11 دی ماه به بانک ها ارسال شده اظهار داشت: این بخشنامه از سوی بانک سپه به تمام شعب و ادارات خود ابلاغ و اجرایی شده است.بدیهی است اقدامات گسترده بانک مرکزی ج.ا.ا در تسهیل فعالیت های ارزی و گشایش امور یکی از دلایل اصلی رشد عملکرد بخش ارزی بانک می باشد.

وی تاکید کرد: بخشنامه اخیر بانک مرکزی ج.ا.ا با هدف تثبیت و کنترل نرخ ارز از طریق گشایش اعتبارات اسنادی توسط مشتریان نقش اساسی در آرامش بازار ارز دارد و با ابلاغ بخشنامه تاثیر آن به وضوح مشهود است مشتریان می توانند برای بهره مندی از مزایای بخشنامه اخیر و گشایش اعتبارات اسنادی به شعب این بانک مراجعه نمایند.

 

اشتغال بانک مرکزی دلار رشد فعالان اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر