کد خبر: 528327 A

طی ١٥ ماه و تنها در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی؛

ملکرد ١٥ماهه بانک صادرات ایران در راستای اجرایی کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی از جمله اشتغالزایی، حمایت از تولید و محرومیت زدایی در استان فارس، نشان می دهد که مانده تسهیلات پرداخت شده در این بخش ها به مرز ٤هزار و ٤٠٠ میلیارد ریال رسیده است.

به گزارش ایلنا، اهداف و برنامه های اجرا شده در مسیر تحقق شعار "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" و حمایت از بنگاه های تولیدی و افزایش اشتغال در استان فارس با توجه به لزوم حمایت فراگیر از همه بخش های تولیدی، خدماتی و عام المنفعه ترسیم شده است .

در این راستا طی ١٥ ماه منتهی به پایان خرداد ماه امسال، بانک صادرات ایران در استان فارس بیش از ٤ هزار و ٣٩٧ میلیارد ریال در راستای برنامه های مورد اشاره تسهیلات پرداخت کرده است.

بنابراین گزارش از مجموع رقم مورد اشاره بیش از ٩٩٥ میلیارد ریال برای رونق تولید به صورت سرمایه در گردش به شرکتها و بنگاه های تولیدی پرداخت شده است.

رقم اعطای وام قرض الحسنه ازدواج در این میان به عنوان بخش قابل توجهی از خدمات حمایتی بانک صادرات ایران در استان فارس، از هزار و ٢٩٨ میلیارد ریال فراتر رفته است و نیز از مجموع تسهیلات مورد اشاره، بیش از هزار و ٥١٢ میلیارد ریال به تسهیلات مسکن بنیاد شهید، جانبازان و ایثارگران تخصیص یافته است.

این گزارش می افزاید: اعطای وام اشتغالزایی به معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی(ره) با بیش از ٩٠ میلیارد ریال، پرداخت وام به معرفی شدگان بهزیستی با اعتباری بالغ بر ٧ میلیارد ریال، پرداخت وام برای نوسازی مسکن روستایی با بیش از ٤٧٣ میلیارد ریال و اعطای وام برای حمایت از زندانیان معسر و نیازمند با پرداخت بیش از ١٨ میلیارد ریال همراه بوده است. شایان ذکر است علاوه بر اقدامات فوق الاشاره، بانک صادرات ایران در استان فارس خدمات مالی و حمایتی گسترده ای از اقشار مختلف جامعه انجام داده است.

 

استان فارس اقتصاد مقاومتی ایران بهزیستی کمیته امداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر