کد خبر: 541761 A

احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم استان قم در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه مجلس از شعبه مرکزی و سرپرستی موسسه اعتباری کوثر در استان قم بازدید و در جلسه کارکنان حضور یافت.

به گزارش ایلنا؛ احمد امیرآبادی فراهانی در این دیدار ضمن تسلیت ایام ماه محرم الحرام گفت: سیدالشهداء (ع) از تمام داشته های خود گذشت تا دین خدا پا برجا بماند و این درس بزرگی است تا برای خدا و با نیت خدمت در هر جایگاهی که هستیم کارکرده و گام برداریم، این رمز موفقیت است.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر اهمیت فعالیت های پولی بانکی افزود: از آنجایی که مردم با مشکلات فراوان و متعدد به شما مراجعه می کنند، دقت و حوصله شما در پاسخگویی به مشتریان همراه با رعایت قوانین و مباحث بانکی بسیار حایز اهمیت است و از طرفی با توجه به فضای رقابتی در بین بانک ها و نهادهای مالی، حضور اثرگذار و در عین حال سالم نیز بسیار دشوار است و توجه ویژه کوثر به ترویج قرض الحسنه بابت حضور موثر و سالم شما در این عرصه بوده است.

نماینده مردم قم تصریح کرد: اینکه موسسه اعتباری کوثر علاوه بر فعالیت های روزمره اقتصادی و انجام وظیفه ذاتی خود به امور فرهنگی، ارزشی و حفظ ارزش های دفاع مقدس توجه ویژه دارد بسیار مبارک و عملکرد خوب شما در گزارش هایی که دریافت واصل می شود مؤید این مطلب است.

ارزش های دفاع مقدس عضو هیئت رئیسه مجلس قرض الحسنه قم مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر