کد خبر: 104569 A

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی:

مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر الیگودرز به عنوان یک خانواده قصد دارند با وحدت و همدلی در جهت تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم تلاش خواهند کرد.

ایلنا: مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر الیگودرز به عنوان یک خانواده قصد دارند با وحدت و همدلی در جهت تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم تلاش خواهند کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از الیگودرز، محمدتقی توکلی در دیدار با منتخبین مردم در شورای چهارم شهر الیگودرز گفت: برای انتخاب شهردار باید سوابق، برنامه‌ها و تمامی گزینه‌های مرتبط با یک فرد فعال و واجد شرایط را در داوطلبان سمت شهرداری بررسی و تصمیم نهایی را اتخاذ نمایید.
وی تصریح کرد: تا آن زمان شهردار فعلی به فعالیتش ادامه بدهد و شما نیز عملکرد او را مورد ارزیابی قرار دهید و در ‌‌نهایت تصمیمی بگیرید که خیر و صلاح مردم و شهر در آن باشد.
توکلی در ادامه با اشاره به فلسفه وجودی تشکیل شورا‌ها گفت: شورا می‌تواند با استفاده از اختیارات خود در بحث‌های کلان شهرستان ورود پیدا کرده و با همکاری یکدیگر در جهت توسعه و پیشرفت شهر قدم برداریم.
در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر الیگودرز با تاکید بر اینکه تنها با هدف خدمت به مردم و جبران عقب ماندگی‌ها وارد شورا شده‌ایم گفت: مجموعه اعضای شورای اسلامی شهر الیگودرز به عنوان یک خانواده قصد دارند با وحدت و همدلی در جهت تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم تلاش خواهند کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر توسعه و پیشرفت خانواده رئیس شورای اسلامی شهر شهرداری فلسفه مجلس شورای اسلامی مردم شهردار الیگودرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر