کد خبر: 108114 A

مراسم تودیع و معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان برگزار شد.

مراسم تودیع و معارفه مسوول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مراسم تودیع و معارفه مسوول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان ۳ مهرماه با حضور رؤسا، معاونان فرهنگی، مسئولان نهاد رهبری، دبیران هم‌اندیشی اساتید و مدیران گروه معارف دانشگاه‌های لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام " مهدی مستاجران " با حکم حجت‌الاسلام محمدیان رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور به عنوان مسوول این نهاد در دانشگاه‌های لرستان معارفه شد.

تاکنون حجت الاسلام " سید محمد طاهری " به عنوان مسوول این نهاد در دانشگاه های لرستان مشغول به خدمت بوده است که با انتصاب ایشان به عنوان مدیر امور تشکل‌های دانشجویی و هیئات مذهبی نهاد رهبری در دانشگاه‌های کشور این مسوولیت به حجت‌الاسلام مستاجران محول شد.

در این مراسم رؤسای دانشگاه‌ها و مسوولان دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان لرستان با اهدای لوح تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام طاهری تجلیل به عمل آوردند.

همچنین هم‌زمان با برگزاری این مراسم " علی شیخیان " به عنوان دبیر هم‌اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی لرستان معرفی و از تلاش‌های قدرت‌الله شمس‌خرم‌آبادی قدردانی شد.

تودیع و معارفه دانشگاه علوم پزشکی معارفه نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه معرفی مراسم لرستان دانشگاه رهبری نهاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر