کد خبر: 109456 A

استاندار لرستان در دیدار با قهرمان کشتی جهان:

اگر حمایت نباشد، شاید موفقیتی کسب نشود. به‎شخصه به ورزش علاقه‎مندم و در هر استانی بودم، ورزش یکی از اولویت‎های من بوده است.

بازوند با تأکید بر این‎که ورزش نیازمند حمایت مسئولان است، افزود: اگر حمایت نباشد، شاید موفقیتی کسب نشود. به‎شخصه به ورزش علاقه‎مندم و در هر استانی بودم، ورزش یکی از اولویت‎های من بوده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، هوشنگ بازوند در مراسم تقدیر از طالب نعمت‎پور قهرمان وزن ۸۴ کیلوگرم کشتی جهان، گفت: تقدیر و تشکر می‌‎کنم از نعمت‎پور که دل رهبر معظم انقلاب، رئیس جمهور و ۷۶ میلیون نفر را شاد کرد که همین برای ما باعثافتخار است که دل ایرانی‎‌ها را شاد کرد.
وی تصریح کرد: این موفقیت در حالی به دست آمده که لرستان در زیرساخت‎های ورزشی با کمبودهایی مواجه است و قهرمانی نعمت‎پور نشان داد اگر زیرساخت‎‌ها فراهم شود، لرستانی‎‌ها می‌‎توانند افتخارهای بیشتری کسب کنند.
بازوند با تأکید بر این‎که ورزش نیازمند حمایت مسئولان است، افزود: اگر حمایت نباشد، شاید موفقیتی کسب نشود. به‎شخصه به ورزش علاقه‎مندم و در هر استانی بودم، ورزش یکی از اولویت‎های من بوده است.
استاندار تأکید کرد: در اتوبوسی که در اتوبان به سمت توسعه حرکت می‌‎کند، باید یکی از رشته‎‌هایش ورزش باشد و تمایل دارم در این اتوبان ورزش از سایر حوزه‎‌ها سبقت بگیرد. قول می‌‎دهم تا حد امکان این‎کار را عملی کنم.
وی با اشاره به این‎که یکی از سوال‎هایی که در این مدت پرسیده می‌‎شود، بحثحضور تیم فوتبال در استان است، ادامه داد: در اراک هم که بودم، بحثتیم‎های فوتبالی را پیگیری می‌‎کردم و در اینجا هم این‎کار را انجام می‌‎دهم. امیدوارم بتوانیم نگرانی‎های ورزشکاران را رفع کنیم و این جز برنامه‎های ماست که تنگناهای ورزشی را رفع کنیم، دنبال برطرف کردن این موانع هستیم تا ورزشکاران گام‎های محکم‎تری بردارند.
بازوند با بیان این‎که امید می‌‎رود، امثال نعمت‎پور این گام‎‌ها را محکم‎‌تر بردارند، اضافه کرد: در لرستان بحثورزش‎های انفرادی به ویژه کشتی مایه مباهات شده و امیدوارم این موفقیت‎‌ها کماکان ادامه داشته باشد و ما هم بتوانیم دغدغه‎های نعمت‎پور را رفع کنیم.
مدیر ارشد استان در پایان گفت: این جلسه به هیچ‎وجه تجلیل نیست و در شورای اداری استان برای قدردانی از این دلاور لرستانی برنامه داریم.

این مسئول اضافه کرد: اشتغال و سرمایه‌گذاری از اولویت‌های مهم کاری مدیریت ارشد لرستان است.

وی توسعه عمرانی لرستان را یکی دیگر از اولویت‌های خود عنوان کرد و گفت: ‌ در بازدیدی که از فرودگاه خرم‌آباد داشتم این فرودگاه هیچ مشکلی ندارد اما برای بعضی از هواپیماهای بزرگ باید یک باند دیگر احداثشود که همزمان می‌توانیم هم پرواز داشته باشیم و هم آن باند جدید را احداثکنیم.

بازوند خاطرنشان کرد: در دیدار با مدیریت فرودگاه به این نتیجه رسیده‌ایم که مدیریت اجرای این باند را استانداری انجام دهد تا زود‌تر بتوانیم آن را به پایان برسانیم. می‌توانیم طی یک سال آینده این مشکل را در لرستان حل کنیم.

استاندار لرستان در همه رسانه‌ها خواست زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی را در لرستان ایجاد کنند.

این مسئول در پایان اذعان داشت: وضعیت منابع دولتی ما مناسب نیست و نمی‌توانیم ادعا کنیم که توسط دولت توسعه یابد و باید بخش خصوصی به میدان بیاید.

اشتغال بخش خصوصی جهان دولت رئیس جمهور رسانه رهبر معظم انقلاب سرمایه گذاری بخش خصوصی فوتبال کشتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر