کد خبر: 109497 A

رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد:

رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: شهردار خرم آباد تا جند روز آینده انتخاب می شود ودر صورت موافقت اعضای شورای شهر، جلسه انتخاب شهردار این شهر با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی برگزار می شود.

رییس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: شهردار خرم آباد تا جند روز آینده انتخاب می‌شود و در صورت موافقت اعضای شورای شهر، جلسه انتخاب شهردار این شهر با حضور خبرنگاران رسانه‌های گروهی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمد مهرابی روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: شهردار خرم آباد تا جند روز آینده انتخاب می‌شوددر مجموع ۲۵ نفر برای کاندیداتوری شهرداری خرم آباد ثبت نام کردند که پس از بررسی وضعیت آنان و داشتن شاخص‌های لازم، ۱۰ نفر از آنان برای بررسی بیشتر انتخاب شدند.
وی تصریح کرد: ارزیابی‌های لازم برای انتخاب شهرداری کارآمد و توانمند برای شهر خرم آباد صورت گرفته تا از این طریق در آینده‌ای نزدیک شهردار خرم آباد معرفی شود.
وی با اشاره به اینکه هرمز نصیری شهرداری فعلی شهر خرم آباد نیز جز ۱۰ گزینه بر‌تر برای این شهرداری است، اظهار داشت: چند نفر از این افراد که توانمندی بیشتری برای رشد و توسعه همه جانبه شهر خرم آباد داشته باشند، انتخاب می‌شوند و در صورت موافقت اعضا با حضور خبرنگاران نشست انتخابات شهردار برگزار خواهد شد.
مهرابی با اشاره به اینکه تلاش می‌شود در آینده‌ای نزدیک شهردار خرم آباد معرفی شود، اضافه کرد: در حال حاضر وضعیت رسیدگی به افراد ثبت نامی برای کاندیداتوری شهرداری این شهر به صورت جدی در حال تصمیم گیری است و به طور قطع برای انتخاب شهرداری مقتدر در حوزه عمرانی تلاش خواهد شد.
پس از روی کار آمدن اعضای چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر خرم آباد گمانه زنی برای انتخاب شهردار این شهر صورت گرفت که تاکنون اقداماتی در این زمینه انجام شده است.
در حال حاضر هرمز نصیری به عنوان شهردار خرم آباد فعالیت جدی جهت توسعه، عمران و آبادانی این شهر دارد.

انتخابات رسانه رشد و توسعه شاخص شوراهای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری شهردار خرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر