کد خبر: 115178 A

مدیر کل آموزش و پرورش لرستان:

نقل و انتقالات معلمان نیز بر اساس نیاز انجام شده و آنها مطابق مقررات و قوانین در نقاط مختلف استان ساماندهی شدند.

ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان، گفت: نقل و انتقالات معلمان بر اساس نیاز انجام شده و آنها مطابق مقررات و قوانین در نقاط مختلف استان ساماندهی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت‎الله کلانتری در جمع خبرنگاران با تبریک عید غدیر خم، اظهار داشت: امید می‎رود در جهت ترویج فرهنگ غدیر بتوانیم قدم‎های استواری برداریم.

وی با بیان اینکه نقاط قوت آموزش و پرورش باعثپشتگرمی همکاران در امر تعلیم و تربیت می‎شود، اظهار کرد: در عین حال بیان نقاط ضعف باعثمی‎شود که با بازنگری در جهت رشد و تعالی جامعه قدم برداریم.

کلانتری اضافه کرد: تعاملی که مجموعه آموزش و پرورش با رسانه‎ها دارد تا رده‎های پایین انکارناپذیر است چرا که عدم تعامل موجب بروز مشکلاتی برای این دستگاه آموزشی می‎شود.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه نقد سازنده اصحاب رسانه می‎تواند ما را در رسیدن به اهداف‎مان یاری کند، افزود: مجموعه آموزش و پرورش در نظام مقدس جمهوری اسلامی به‎عنوان یک حقیقت انکارناپذیر است چرا که دستگاه تعلیم و تربیت در جهت رشد و تعالی انسان قدم برمی‎دارد.

وی در خصوص انتصابات و ارتقا شغلی کارمندان آموزش و پرورش لرستان گفت: این انتصابات با رعایت قوانین آموزش و پرورش صورت گرفته است.

کلانتری ادامه داد: نقل و انتقالات معلمان نیز بر اساس نیاز انجام شده و آنها مطابق مقررات و قوانین در نقاط مختلف استان ساماندهی شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان اضافه کرد: در کارگروه ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش مسائل نیروی انسانی در بعد نیاز و مازاد مناطق بررسی و مشخص شد که ۴۰ هزار ساعت در مناطق شهری کسری ساعت وجود دارد و در مقابل در مناطق غیربرخوردار نیاز به ۳۰ ساعت اضافه کار است لذا در این خصوص نقل و انتقالات در قالب سیستم رایانه‎ای انجام شد.

وی یادآور شد: با درخواست فرزندان شهید که متقاضی نقل و انتقال به خارج استان بودند موافقت و نقل و انتقال درون استانی بر مبنای نیاز و عدم نیاز مبدأ و مقصد انجام شده است.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان اصحاب رسانه ترویج فرهنگ تعلیم و تربیت جامعه رایانه مدیرکل آموزش و پرورش نظام مقدس جمهوری اسلامی نیروی انسانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر