کد خبر: 116180 A

همایش «پیوند آسمانی» ویژه زوج‌های جوان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.

همایش «پیوند آسمانی» ویژه زوج‌های جوان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان لرستان در خرم‌آباد برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، حجت‌الاسلام حسینی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان در این مراسم با اشاره به اینکه زن در خانواده رکن اصلی به شمار می‌رود اظهار داشت: زنان می‌توانند به خانواده صفا ببخشد و مدیریت خانه و امور منزل را انجام دهد.
وی در ادامه عنوان کرد: شادی در جنبه‌های مختلف زندگی از جمله غم و غصه، تلخی، ناکامی، فقر و نداری نیز می‌تواند باشد و زوجین باید خود را برای مواجهه با این مشکلات آماده کنند.
وی در ادامه گفت: زن و شوهر باید دوستی خود را به یکدیگر ابراز کنند، در غم و شادی شریک هم باشند، نسبت به هم آراسته باشند و آستانه تحمل خود را بالا ببرند.
وی گفت: در چهار زمان درهای آسمان به سوی بندگان باز است و دعایشان مستجاب می‌شود، زمان بارش باران، نگاه کردن به چهره پدر و مادر، باز شدن در خانه خدا و زمان ازدواج است.
وی درادامه خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم با کمک خیرین و واقفان، امر ازدواج را در جامعه به شکل درست نهادینه کنیم قادر خواهیم بود جوانان را از آسیب‌های مختلف اجتماعی دور کنیم در پایان این همایش برنامه‌های متنوعی برگزار شد و به تعدادی از زوج‌های جوان که مهریه خود را ۱۴ سکه و یا کمتر از آن قرار داده بودند با اعطای هدایایی تجلیل شد.

پدر و مادر پوشش جامعه خانواده زن و شوهر شادی کمیته امداد امام خمینی مشکلات نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر