کد خبر: 116182 A

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان:

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مهمترین نیاز حال حاضر ما توجه دادن جوانان و خانواده‌ها به ارزش و اهمیت تدبر و تفکر در امر ازدواج به جای تاکید بر تجملات و تشریفات است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مهم‌ترین نیاز حال حاضر ما توجه دادن جوانان و خانواده‌ها به ارزش و اهمیت تدبر و تفکر در امر ازدواج به جای تاکید بر تجملات و تشریفات است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، محمدی‌اصل، مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان روز دوشنبه، ششم آبان‌ماه در همایش «پیوند آسمانی» که در خرم‌آ‌باد برگزار شد، با بیان اینکه جوانان و والدینشان باید شرایط ازدواج راآسان بگیرند اظهار داشت: جوانان باید به آسانی به این امر پسندیده روی آورند.
وی افزود: دین اسلام به ازدواج به موقع سفارش کرده است، ازدواج نیاز روحی و روانی جوانان است.
مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه ازدواج را نباید خیلی سخت گرفت، افزود: مباحثاقتصادی نباید سنت حسنه الهی را تحت تاثیر قرار دهد.
وی، ضرورت توجه به انتخاب همسر مناسب را یاد‌آور شد و گفت: در این میان نباید مسائل مادی و معیارهای دنیوی جایگزین مسائل معنوی و ارزشی شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان لرستان گفت: مهم‌ترین نیاز حال حاضر ما توجه دادن جوانان و خانواده‌ها به ارزش و اهمیت تدبر و تفکر در امر ازدواج به جای تاکید بر تجملات و تشریفات است و باید تمام برنامه ‌ها و هدف ‌گذاری ‌های ما بر پایه مکتب ارزشی و الهی اسلام باشد.

ازدواج خانواده دین روحی و روانی ورزش و جوانان استان جوانان لرستان اسلام امر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر