کد خبر: 116194 A

استاندار لرستان:

مشکل پارکینگ فاز ۶۳ هکتاری مسکن مهر خرم‎آباد باید برطرف شود و به زیرساخت‎ها و کیفیت مصالح ساختمانی بکار رفته در این طرح توجه جدی شود.

مشکل پارکینگ فاز ۶۳ هکتاری مسکن مهر خرم‎آباد باید برطرف شود و به زیرساخت‎‌ها و کیفیت مصالح ساختمانی بکار رفته در این طرح توجه جدی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، هوشنگ بازوند در جلسه شورای مسکن استان افزود: پروژه‎های مسکن مهر باید مستحکم و دارای امکانات رفاهی برای ساکنان بوده تا عمر مفید این واحد‌ها بیش از ۵۰ سال باشد.
وی ادامه داد: باید در جانمایی مسکن مهر در خرم‎آباد کار کار‌شناسی صورت می‌‎گرفت چرا که در صورت عدم کار کار‌شناسی روی پروژه‎ای مانند مسکن مهر، قیمت تمام شده واحد‌ها افزایش یا مسکن فاقد متقاضی و یا پروژه متوقف می‌‎شود.
استاندار لرستان گفت: باید در جانمایی مسکن مهر در خرم‎آباد کار کار‌شناسی صورت می‌‎گرفت چراکه در صورت عدم کار کار‌شناسی روی پروژه‎ای مانند مسکن مهر قیمت تمام شده واحد‌ها افزایش یا مسکن فاقد متقاضی و یا پروژه متوقف می‌شود.

بازوند با بیان اینکه در مدت ۴ سال رشد مسکن مهر در کشور ۱۴۴ درصد بوده، اضافه کرد: این رشد نیز باید شامل حال لرستان می‌‎شد یعنی باید ارزش افزوده‎ای برای مالکین ایجاد کرده باشد.
استاندار بر تعیین تکلیف سایت ۶۳ هکتاری کمالوند تاکید کرد و گفت: مردم نگران هستند و باید مشکلات متقاضیان مسکن مهر حل‎وفصل شود.
وی با بیان اینکه مشکل پارکینگ فاز ۶۳ هکتاری مسکن مهر خرم‎آباد باید برطرف شود و به زیرساخت‎‌ها و کیفیت مصالح ساختمانی بکار رفته در این طرح توجه جدی شود، اظهار کرد: با صدور مجوز از طرف شهرداری خرم‎آباد برای خط انتقال گاز در بلوار ۶۰ متری و شورا مشکل گازرسانی سایت مذکور در مدت یک‏‎ماه برطرف شود.
بازوند بر مشخص شدن میزان سرمایه‎های موجود برخی تعاونی‎های مسکن مهر در استان تاکید کرد و گفت: مشکلات تعاونی‎‌ها در خصوص مسکن مهر باید با دقت و سرعت بیشتری پیگیری شود و همچنین میزان سرمایه‎های موجود برخی تعاونی‎های مسکن مهر در استان بررسی و تعیین تکلیف و چگونگی برگشت این سرمایه‎‌ها به مسکن مهر مشخص شود.
استاندار در خصوص مشکلات انشعابی این پروژه اظهار کرد: ظرف مدت یک‎ماه مشکل آب این سایت برطرف و ایستگاه پمپاژ آب در این سایت راه‎اندازی شود تا مشکل آبرسانی به واحدهای مسکن مهر خرم‎آباد مرتفع شود.
وی تصریح کرد: کمیته‎ای به‎منظور رفع مشکلات سایت ۶۳ هکتاری مسکن مهر خرم‎آباد شامل دستگاه‎های خدمات‎رسان از جمله شرکت گاز، برق، آب و فاضلاب، اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، بانک مسکن، راه و شهرسازی و شهرداری خرم‎آباد به ریاست معاونت عمرانی استانداری لرستان تشکیل تا در این کمیته مشکلات و موانع سایت مذکور به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

آب و فاضلاب اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی برق راه و شهرسازی رشد سرمایه شهرداری گاز مسکن مهر مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر