کد خبر: 117485 A

قائم‌مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان:

پروژه ۴خطه " خرم‌آباد– نورآباد " دارای ۶۰ کیلومتر طول است که کار احداثو تکمیل آن در قالب قطعات مختلف آغاز شده است و ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

قائم‌مقام وزیر و مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان گفت: پروژه ۴خطه «خرم‌آباد– نورآباد» دارای ۶۰ کیلومتر طول است که کار احداثو تکمیل آن در قالب قطعات مختلف آغاز شده است و ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان لرستان، مهندس ملکی گفت: پروژه چهارخطه خرم آباد– نورآباد دارای ۶۰ کیلومتر طول است که کار احداثو تکمیل آن در قالب قطعات مختلف آغاز شده است.
مدیر کل راه و شهرسازی استان تصریح کرد: برای تکمیل این پروژه اعتباری افزون بر ۶۰ میلیارد تومان مورد نیاز است تا ظرف مدت زمان دو سال به بهره برداری برسد.
قائم مقام وزیر در لرستان با بیان اینکه تاکنون تنها ۵ میلیارد تومان اعتبار برای اجرای چهارخطه خرم آباد - نورآباد اختصاص داده شده است، افزود: این میزان اعتبار بین ۷ قطعه این پروژه تقسیم شده است.
مهندس ملکی با اشاره به اینکه از این محور ۷.۵ کیلومتر از نورآباد تا سه راه زالی تکمیل شده و زیر بار ترافیک قرار گرفته است، اضافه کرد: همچنین ۸.۵ کیلومتر از محور خرم آباد - نورآباد در محدوده کاکارضا تا پلیس راه ظرف ۱۰ روز آینده تکمیل می‌شود.
مدیر کل راه و شهرسازی لرستان با بیان اینکه در مجموع ۱۶ کیلومتر از این پروژه ظرف یکسال تمام شده است، گفت: با وجود اختصاص تنها ۵ میلیارد تومان به این پروژه، با همکاری پیمانکاران مربوطه نزدیک به ۲۵ میلیارد تومان کارکرد داشته‌ایم.

پلیس راه ترافیک راه و شهرسازی راه و شهرسازی استان روابط عمومی لرستان پروژه خرم پیشرفت نورآباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر