کد خبر: 119588 A

فرماندهی انتظامی استان لرستان خبر داد:

فرماندهی انتظامی استان لرستان از دستگیری کلاهبرداران هشت میلیارد ریالی در خرم آباد خبر داد.

فرماندهی انتظامی استان لرستان از دستگیری کلاهبرداران هشت میلیارد ریالی در خرم آباد خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، سردار محمد قنبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت زنی با سمت مدیرعاملی یک شرکت در خرم آباد مبنی بر اینکه شرکت وی به دلایلی با مشکلات قضایی مواجه شده و افراد فرصت طلب برای رفع مشکل از وی مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال کلاهبرداری کرده و ۲۰ درصد از سهام شرکت را نیز به نفع خود به ثبت رسانده‌اند موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در این راستا پیگیری ویژه ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری استان آغاز شد افزود: با تحقیقات گسترده و پیگیریهای مستمر پلیس مشخص شد که دو تن از سرشاخه‌های اصلی این باند کلاهبرداری به صاحب شرکت وعده داده‌اند با توجه به نفوذی که دارند می‌توانند مشکل را حل کنند و در عوض باید علاوه بر مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال، ۲۰ درصد سهام شرکت نیز به آن‌ها واگذار شود.

فرماندهی انتظامی استان لرستان افزود: این افراد پس از جلب اعتماد شاکی با شیوه و شگردهای متقلبانه ۲۰ درصد از سهام شرکت که دارای ارزش هشت میلیارد ریال است را در یکی از دفا‌تر اسناد رسمی به نفع خود به ثبت رسانده و مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال نیز دریافت کرده‌اند.

سردار قنبری بیان داشت: ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی لرستان با استفاده از روشهای اطلاعاتی محل اختفای مته‌مان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن‌ها را دستگیر کردند.

وی با اشاره به دستگیری دو تن از اعضای این باند جعل و کلاهبرداری یادآور شد: مته‌مان دستگیر شده پس از اعتراف و تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

پلیس آگاهی سهام مشکلات استان میلیارد لرستان خرم انتظامی ریالی کلاهبرداران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر