کد خبر: 128159 A

در هفته پایانی لیگ دسته اول امید کشور تیم گهر دورود میزبان هلال احمر اهواز بود که این بازی در پایان با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

در هفته پایانی لیگ دسته اول امید کشور تیم گهر دورود میزبان هلال احمر اهواز بود که این بازی در پایان با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، این دیدار در ورزشگاه جهان پهلوان تختی شهر دورود آغاز شد و در دقیقه ۳۴ این تیم میهمان بود که با گل علی خزیروای از تیم گهر پیش افتاد اما در ادامه مسعود ساکی مدافع تیم گهر با ضربه سر توپ ارسالی از پشت محوطه جریمه بازی را به تساوی کشاند تا تیم گهر با باخت به رختکن نرود.
با آغاز نیمه دوم این تیم امید گهر بود که بازی را در دست گرفته و به دنبال گل برتری بازی بود اما برخلاف روند بازی هلال احمر اهواز توانست به گل دوم خود دست یابد.
تیم امید گهر که برای صعود به عنوان تیم دوم گروه به دنبال پیروزی در این بازی خانگی بود یکپارچه حمله پرداخته و توانست در دقیقه ۶۶ با گل رشید یاراحمدی به گل دست یابد هرچند که حمله‌های این تیم تا پایان بازی با بی‌دقتی مهاجمان همراه بوده و امیدهای گهر نتوانستند گل دیگری به ثمر برسانند تا در این بازی به پیروزی دست یابند.
از نکات قابل توجه در این مسابقات مشخص نبودن رده بندی تیم‌ها در جدول و تعداد صعود و سقوط کننده‌ها در دور اول مسابقات لیگ یک امیدهای کشور است به نحوی که سرنوشت سقوط یا ماندن تیم گهر در لیگ یک چندان مشخص نیست.
اما طبق آخرین اظهار نظر مسئولان برگزاری مسابقات پایه طی چند روز گذشته از هر گروه تنها یک تیم سقوط می‌کند و دو تیم بر‌تر به مرحله بعد مسابقات راهی می‌شود و در گروه دوم مسابقات که تیم امید گهر قرار دارد تیم هلال احمر اصفهان تیم سقوط کننده بوده است.
طبق این اظهارات تیم امید گهر دورود در فصل آتی نیز در لیگ دسته یک کشور حضور خواهد داشت.

از نکات قابل توجه این بازی حضور و حمایت دیگر اعضای باشگاه گهر مثل بازیکنان و کادر فنی و سرپرستی تیم جوانان و برخی از بازیکنان تیم بزرگسالان گهر مثل مهدی مریدی و سجاد طاهر نیا و همچنین سرپرست تیم گهر در هوای سرد و بارانی ورزشگاه تختی دورود بود.
اسامی بازیکنان تیم امید گهر در این بازی:
علی شاهی – احسان غیبی – مسعود ساکی – مهدی حاجیوند – مجید رحیمی‌زاده – سهراب چکانی – مصطفی ایمانی – مهدی پرور – مهدی سالاروند(رشید یاراحمدی) – میلاد بیرانوند – سعید فلاحی(محمدرضا رازانی)
سرمربی: نادر سالاروند.

اصفهان بازی جدول جهان سرپرست تیم هلال احمر امید اهواز دورود گهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر