کد خبر: 128714 A

سرپرست امور سیاسی و امنیتی استانداری لرستان:

شهر خرم آباد اکنون بیشتر از هر موقعی به وجود شخص مهمی که برای شهر نقشی اساسی ایفا می‌کند، نیاز دارد و باید همه اعضای شورا اسلامی شهر خرم آباد با هماهنگی کامل نسبت به انتخاب شهردار متخصص و متعهد اقدام نمایند.

سرپرست امور سیاسی و امنیتی استانداری لرستان هرگونه دخالت استانداری لرستان در انتخاب گزینه خاص برای شهرداری را تکذیب کرد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد، سید سعید شاهرخی سرپرست معاونت امور سیاسی و امنیتی استانداری لرستان در ارتباط با دخالت استانداری و معاونت امور سیاسی در اعمال فشار بر شورای شهر خرم آباد برای انتخاب شهر دار مورد نظر استانداری لرستان و جلسه با تعدادی از اعضایی شورای شهر خرم آباد برای انتخاب گزینه مورد نظر گفت: متاسفانه برخی از اعضای شورای شهر خرم آباد با تصمیم گیری‌های نابجا و عدم تعامل با هم در انتخاب شهردار برای شهر خرم آباد باعثبروز مشکلات عدیده برای شهر شده و این عزیزان در قبال رای مردم خود را مسئول نمی‌دانند.
وی گفت: با گذشت بیش از ۳ماه از آغاز به کار تنها مرکز استانی که شهردار آن هنوز انتخاب نشده، شهر خرم آباد است.
سرپرست معاونت امور سیاسی و امنیتی استانداری لرستان ادامه داد: شهر خرم آباد اکنون بیشتر از هر موقعی به وجود شخص مهمی که برای شهر نقشی اساسی ایفا می‌کند، نیاز دارد و باید همه اعضای شورا اسلامی شهر خرم آباد با هماهنگی کامل نسبت به انتخاب شهردار متخصص و متعهد اقدام نمایند.
وی هر گونه دخالت استانداری و معاونت امور سیاسی و امنیتی در انتخاب گزینه مورد نظر خود را قویا تکذیب نمود و نظر برخی از اعضایی شورا شهر خرم آباد در فشار معاونت سیاسی و شخص وی در انتخاب گزینه مورد نظر وی را تکذیب نمود.
وی تصریح کرد: امیدوارم اعضایی محترم شورای شهر خرم آباد در فرصت اندک باقی مانده با انتخاب شهردار اصلح نسبت به اعتماد و رای مردم خود را مسئول بدانند.
وی ادامه داد: انتخاب شهردار حق شورای شهر است و ما نیز از گزینه نهایی مورد نظر شورای شهر استقبال خواهیم نمود، ولی هرگونه هجمه و اظهار نظر‌های غیر کارشناسی و دور از انصاف را قبول نخواهیم کرد و در صورت تکرار با آن برخورد خواهیم نمود.

تصمیم گیری های شورای شهر شهرداری کارشناسی مشکلات امور شهردار خرم سیاسی استانداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر