کد خبر: 133619 A

با مساعدت استاندار لرستان؛

دو پروژه ورزشی شهرستان دلفان به طور ویژه در دستور کار مدیران شهرستانی و استانداری لرستان قرار گرفته است.

دو پروژه ورزشی شهرستان دلفان به طور ویژه در دستور کار مدیران شهرستانی و استانداری لرستان قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد مسئول روابط عمومی فرمانداری نور آباد در جمع خبرنگاران گفت: یکی از این پروژه های تعطیل شده، سکوی تماشاگران در زمین فوتبال نورآباد است که در سال ۱۳۸۱ با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ریال توسط جهاد با ظرفیت ۵۰۰۰ نفر در زیر بنایی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع آغاز شد.

شاپور عیسی زاده در ادامه تصریح نمود، با توجه به تامین نشدن اعتبار تخصیص داده شده، نهایتأ این پروژه به وزارت ورزش و جوانان محول شد اما تزریق قطره چکانی هزینه ساخت این پروژه باعثشد کار به شدت با کندی پیش برود تا اینکه نهایتأ در سال ۱۳۸۶ به علت تامین نشدن اعتبارات لازم، پروژه مورد بحثبه طور کامل تعطیل شد.

به گفته وی، در سال جاری مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای ادامه ساخت این پروژه در نظر گرفته شده و به تصویب رسید، متاسفانه همین اعتبار اندک نیز علی رغم اینکه به تصویب رسیده بود اما تخصیص داده نشد.

عیسی زاده در ادامه گفت: طی ماه گذشته و در بازدیدی که استاندار محترم لرستان از پروژه های عمرانی شهرستان داشت، همین پروژه سکوی تماشاگران نیز مورد توجه قرار گرفت و مبلغ یک و نیم میلیاد ریال در نظر گرفته شد که البته بایستی با همکاری و مساعدت وزارت ورزش و جوانان تامین اعتبار شود.

وی اذعان نمود، برابر اطلاع واصله قرار بر این شده که استانداری مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان این اعتبار را پرداخت نماید و مابقی این هزینه را وزارت ورزش و جوانان پرداخت نماید.

وی گفت: باید این را هم اضافه کنم که بزودی طی سفری که استاندار لرستان به شهرستان دلفان خواهند داشت این موارد به طور رسمی در جلسه ای که در فرمانداری برگزار می شود، مطرح و انشاءالله به تصویب نهایی خواهد رسید.

عیسی زاده، به پروژه دومی که مورد توجه قرار گرفته اشاره کرد و گفت: موضوع دیگری که توسط فرماندار محترم دلفان مورد پیگیری قرار گرفته بحثاستخر شنای نورآباد است که متاسفانه مدتی پیش به علت تامین نشدن اعتبار برای تعمیرات اساسی، این مرکز تفریحی، ورزشی تعطیل شد.

به گفته وی، با رایزنی های به عمل آمده، مبلغی بالغ بر ۱۲۰ میلیون تومان تخصیص داده شده و تاکنون ۷۰ میلیون تومان آن را استاندار محترم پرداخت کرده و عملأ کار تعمیرات و رفع نواقص این مکان ورزشی آغاز شده است.

روابط عمومی زمین فرماندار فوتبال وزارت ورزش و جوانان ورزشی لرستان استاندار پروژه تعطیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر