کد خبر: 137076 A

باحضور نماینده ولی‌فقیه در استان؛

در مراسمی کلنگ زنی طرح توسعه فرودگاه خرم‌آبادبا حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء، استاندار، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشورو نمایندگان لرستان آغاز شد.

در مراسمی کلنگ زنی طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد با حضور نماینده ولی‌فقیه در استان و فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء، استاندار، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور و نمایندگان لرستان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، امروز در مراسمی باحضور حجت‌الاسلام و المسلمین میرعمادی، نماینده ولی‌فقیه در استان، بازوند استاندار لرستان، سردار عبدالهی فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیاء، رسولی‌نژاد رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور، آقامحمدی و عبدی نمایندگان خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی و برخی دیگر از مسئولان استانی و کشوری کلنگ طرح توسعه فرودگاه خرم‌آباد به زمین زده شد.
محمد رسولی نژادرئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاه‌های کشور در این مراسم با بیان اینکه فرودگاه‌ها مهد توسعه هر منطقه هستند گفت: توسعه نیافتگی و محرومیت در بعضی از مناطق کشورناشی از نبود تجهیزات در فرودگاه‌هاست.
وی با اشاره به اینکه امروزه فرودگاه‌ها نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی دارندگفت: گسترش فرودگاه‌ها، تلاش برای برقراری پرواز به نقاط مختلف کشور و برقراری خطوط پروازی در فرودگاه‌ها از مهم‌ترین اولویت‌ها است.
وی وجود فرودگاه با امکانات و استاندارد لازم برای مرکز لرستان را یک سرمایه بزرگ دانست و گفت: باید از آن به عنوان یک فرصت استفاده کرد.

استاندارد رشد و توسعه زمین سرمایه فرودگاه مجلس شورای اسلامی مدیر عامل شرکت نماینده ولی فقیه هیئت مدیره خرم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر