کد خبر: 138678 A

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان:

امرایی از جمع آوری ۹ هزارو ۶۰۰ انشعاب غیر مجاز در سال جاری خبر دادو افزود: از این تعداد۴ هزارو ۸۰۰ انشعاب به انشعاب مجاز تبدیل شد

امرایی از جمع آوری ۹ هزارو ۶۰۰ انشعاب غیر مجاز در سال جاری خبر دادو افزود: از این تعداد۴ هزارو ۸۰۰ انشعاب به انشعاب مجاز تبدیل شد

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان در جمع خبرنگاران گفت: طی ارزیابی صورت گرفته شرکت توزیع برق لرستان از رتبه ۳۶ کشور به رتبه ۵ کشور ارتقاء یافت و جزو پنج استان بر‌تر کشور قرار گرفت.
مجید امرایی درخصوص کسب این‌جایگاه گفت: این موفقیت جز با همدلی، هم‎اندیشی، همفکری مدیریت شرکت توزیع برق استان و کارکنان این شرکت محقق نشد و داشتن برنامه‎ریزیهای منسجم و عزم راسخ اولویت اول این موفقیت است.
وی درادامه به طلب ۶۲ میلیارد تومانی شرکت توزیع برق استان از مشترکان خود اشاره کرد و گفت: مردم باید مدیریت توزیع برق را در خدمات رسانی بهتر یاری کنند و اگر هزینه‌ها به موقع پرداخت شود خدمات دهی نیز بهتر خواهد شد.
وی با بیان اینکه با تلاش مدیریت و کارکنان این شرکت ۴۰ هزار اشتراک غیر مجاز استان شناسایی شد گفت: این تعداد به ۱۶ هزار اشتراک غیر مجاز رسیده است.
امرایی از جمع آوری ۹ هزار و ۶۰۰ انشعاب غیر مجاز در سال جاری خبر داد و افزود: از این تعداد۴ هزار و ۸۰۰ انشعاب به انشعاب مجاز تبدیل شد.
وی درادامه به نقش رسانه‌ها اشاره کرد و گفت: خوشبختانه اصحاب رسانه در استان لرستان با تکیه بر توانمندی‌ها و استعدادهای خویش به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان به ایفای نقش پرداخته ویاری‌رسان مدیران و مسئولان و خادمان مردم برای خدمت‌رسانی هرچه بیشتر بوده‌اند.
وی درادامه با بیان اینکه نقش خبرنگاران در فرهنگ‌سازی و تنویر افکار عمومی انکارناپذیر است گفت: انتظار می‌رود در آینده نیز بتوانیم با ایجاد تعاملی خوب و سازنده بین اصحاب رسانه ضمن برطرف کردن نقاط ضعف موجود از ظرفیت‌های بهترین استفاده را ببریم.
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق لرستان در بخشی دیگر از سخنانش گفت: در ایام دههٔ مبارک فجر۲۴ طرح برق رسانی در روستاهای لرستان به بهره برداری می‌رسد.
وی با بیان اینکه برای برق دار شدن این تعداد روستا در مجموع یک میلیارد و ۳۵۰ریال هزینه شده است افزود: با بهره برداری از طرح‌های برق رسانی به این روستا‌ها در مجموع ۲۷۴خانوار در نقاط مختلف این استان از نعمت برق برخودار می‌شوند.

اصحاب رسانه برق خدمات رسانی خدمت رسانی رسانه روابط عمومی فرهنگ سازی مدیر روابط عمومی روستا انشعاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر