کد خبر: 139918 A

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان:

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان با اشاره به محور پلدختر، دره شهر نیز افزود: این محور ۲۵ کیلومتر است که هشت از آن کیلومتر بهساز ی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان پبا اشاره به محور پلدختر - دره شهر نیز افزود: این محور ۲۵ کیلومتر است که هشت کیلومتر از آن بهسازی شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، شهرام ملکی در جمع خبرنگاران ر با اشاره به اجرای ۳۵ کیلومتر از این چهار خطه اظهار داشت: در حال حاضر ۱۷ کیلومتر دیگر نیز از چهار خطه خرم آباد - پلدختر در حال انجام است.

وی با بیان اینکه این چهار خطه ۱۱۰ کیلومتر طول دارد عنوان کرد: تا کنون ۳۵ کیلومتر از آن به بهره برداری رسیده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان با بیان اینکه ۳۵ کیلومتر از آن از ابتدای خرم آباد تا ویسان است ادامه داد: همچنین مابقی آن نیز از ابتدای پلدختر اجرایی شده است.

ملکی با بیان اینکه ۷۵ کیلومتر از چهار خطه خرم آباد - پلدختر باقی مانده، افزود: از این میزان ۱۷ کیلومتر در دست اجرا و هشت کیلومتر نیز در حال انعقاد قرداد است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای پروژه دیوار حائل ملاوی شهرستان پلدختر اشاره کرد و گفت: این دیوار حدود ۹۵۰ متر مربع است که تا کنون ۲۰۰ متر از آن اجرایی شده است.

مدیر کل راه و شهرسازی استان لرستان همچنین با اشاره به محور پلدختر - دره شهر نیز افزود: این محور ۲۵ کیلومتر است که هشت کیلومتر از آن بهسازی شده است.

ملکی یادآور شد: از این هشت کیلومتر شش کیلومتر آسفالت شده است.

راه و شهرسازی استان مدیر لرستان کیلومتر پلدختر محور دره بهساز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر