کد خبر: 139936 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از آغاز عملیات اجرایی پروژه حفاری و تجهیز چاه و اجرای خط انتقال آب شهرک صنعتی الیگودرز با هزینه بالغ بر ۲ میلیارد ریال، از اعتبارات جاری شرکت خبر داد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از آغاز عملیات اجرایی پروژه حفاری و تجهیز چاه و اجرای خط انتقال آب شهرک صنعتی الیگودرز با هزینه بالغ بر ۲ میلیارد ریال، از اعتبارات جاری شرکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم‌آباد فرزاد محمدی در جمع خبرنگاران گفت: این شرکت در سنوات گذشته به منظور تامین آب مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی نسبت به خرید دو حلقه چاه اقدام نموده که با توجه به کاهش سطح آب در منطقه و نیاز روز افزون واحدهای مستقر در شهرک الزاما پیمان‌سپاری حفر و تجهیز یک حلقه چاه جدید و احداثخط انتقال جهت بهره‌برداری ضرورت یافته است.

وی افزود: با توجه به محدودیت‌های اعتبارات عمرانی در سال جاری مقرر شد، پروژه مذکور از محل اعتبارات جاری به میزان دو میلیارد ریال عملیاتی و اجرایی شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: اجرای زیرساخت‌ها از رسالت شرکت شهرک‌های صنعتی بوده و لذا با توجه به واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در شهرک صنعتی الیگودرز، شرکت در گذشته اقدام به دو حلقه چاه آب به منظور تأمین آب مورد نیاز واحدهای تولیدی و صنعتی نموده که با بررسی می‌دانی و کاهش بارندگی‌های سال‌های اخیر و در راستای جلوگیری از قطعی آب در این شهرک، اقدام به حفر و تجهیز چاه جدید کرده‌ایم.

وی اظهار داشت: با پیمان‌سپاری تکمیل و تجهیز اتاقک چاه و خط انتقال شهرک صنعتی الیگودرز، مشکل کمبود آب این شهرک مرتفع می‌شود.

محمدی گفت: این شهرک واقع در کیلومتر پنج محور الیگودرز ازنا با سایر امکانات زیربنایی فراهم شده(جدول‌گذاری، شبکه توزیع آب، تسطیح و عملیات خاکی معابر، منبع آب فلزی و بتنی آب، سه حلقه چاه و ساختمان اداری) با زون‌بندی‌های فلزی، شیمیایی، غذایی، نساجی، سلولوزی، برق و کانی غیر فلزی مکان بسیار مناسبی جهت فعالیت صنعتی در شرق استان لرستان است.

برق جدول نساجی چاه صنعتی شهرک انتقال آب تجهیز الیگودرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر