کد خبر: 141237 A

مدیر عامل شرکت آبفا لرستان خبر داد:

مدیر عامل شرکت آبفا لرستان اظهار کرد: در صورتی‌ که اعتبارات مربوط به پروژه ی انتقال آب " کاکا رضا " به شهر خرم آباد تخصیص یابد، این پروژه سال آینده آماده بهره‌برداری می‌شود.

ایلنا: مدیر عامل شرکت آبفای لرستان گفت: در صورتی‌ که اعتبارات مربوط به پروژه ی انتقال آب " کاکا رضا " به شهر خرم آباد به‌‌ موقع تخصیص یابد، در سال ۹۳ این پروژه آماده بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از خرم آباد، مهندس " اکبریان "، درخصوص مشخصات این پروژه گفت: با تخصیص ۶۰ میلیون متر مکعب آب از پشت سد سراب تلخ به شهر خرم آباد، ۵۵ میلیون متر مکعب آن جهت مصارف شرب جمعیت ۵۷۰ هزار نفری شهر خرم آباد برای افق زمانی ۱۴۱۵ پیش بینی شده است و ۵ میلیون متر مکعب باقی مانده نیز جهت مصارف صنایع در نظر گرفته شده است.

وی افزود: درحال حاضر از ۱۸ کیلومتر طول خط انتقال، ۱۱ کیلومتر آن در اقطار ۱۰۰۰ و ۱۱۰۰ میلی متر از نوع فولادی لوله گذاری شده و حدود ۳۶۰ متر از تونل ۴۵۰ متری آن در ابعاد ۷/۴ در ۷/۴ متر اجرا شده است.

وی گفت: قرارگاه سازندگی در حال انجام عملیات اجرایی باقیمانده پروژه است که امیدواریم با تخصیص اعتبارات به موقع در سال ۹۳ این پروژه آماده بهره برداری شود.
" اکبریان " همچنین اظهار داشت: عملیات خاکبرداری و ایجاد مسیر دسترسی به طور کامل انجام شده است و پیشرفت فیزیکی حفر تونل نیز بالای ۸۰ درصد است؛ بنابراین با توجه به اهمیت پروژه در نظر داریم با تمام توان مراحل به پایان رسیدن کار را پی گیری کنیم.

مدیر عامل شرکت لرستان انتقال آب پروژه خرم عامل پیشرفت متر آبفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر