کد خبر: 141614 A

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ویژه برنامه های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استان لرستان اعلام کرد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان ویژه برنامه‌های گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی استان لرستان اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان با تشریح ویژه برنامه‌های دهه فجر استان، گفت: برنامه گرامیداشت دهه فجر از روز ۱۲ بهمن با دیدار مقامات اجرایی استان با نماینده ولی فقیه در لرستان آغاز و در ادامه مراسم نواختن زنگ انقلاب در دبیرستان فدک خرم آباد و افتتاح طرح گازرسانی به ۹ روستای حسن آباد کمالوند با حضور استاندار لرستان برگزار می‌شود.
رضا سپهروند با اعلام این خبر افزود: همچنین برنامه فجر و امید نیز روز شنبه ۱۲ بهمن ماه با حضور استاندار لرستان در شهرستان ازنا برگزار خواهد شد.
وی اظهار کرد: افتتاح راه دسترسی روستایی عمل آباد – شینه، افتتاح نمایشگاه عکس دوران انقلاب شهرستان سلسله و نمایشگاه کانون پرورش الش‌تر با حضور معاون سیاسی، افتتاح مرغداری گوشتی ۲۰۰۰۰ قطعه‌ای پل باباحسین و خط انتقال و شبکه فاضلاب مسکن مهر خرم آباد با حضور معاونین برنامه ریزی و توسعه مدیریت از دیگر برنامه‌های نخستین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی است.
سپهروند گفت: افتتاح ۱۵۶ واحد مسکونی مسکن مهر بروجرد، انبار و گازرسانی به سایت نمایشگاهی بروجرد و اجرای برنامه امید و فجر شهرستان دورود با حضور استاندار لرستان نیز روز یکشنبه ۱۳ بهمن ماه انجام خواهد شد.
مشاور استاندار لرستان افزود: همچنین دراین روز سه طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی نیز با حضور معاون عمرانی در شهرستان بروجرد به بهره برداری خواهد رسید.
به گفته وی، در ادامه برنامه‌های دومین روز از دهه فجر سه طرح عمرانی، خدماتی و آموزشی در شهرستان دورود با حضور معاون برنامه ریزی و سه طرح عمرانی و خدماتی نیز با حضور معاون سیاسی در شهرستان دلفان به بهره برداری خواهد رسید.
مدیرکل روابط عمومی استانداری لرستان افزود: بهره برداری از طرح کمربندی نورآباد – هرسین و کارخانه آرد دلفان و افتتاح بخشداری خاوه و برنامه فجر و امید شهرستان نورآباد با حضور استاندار لرستان در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می‌شود.
به گفته سپهروند، درهمین ارتباط، علاوه بر افتتاح چندین طرح عمرانی، چند برنامه متنوع فرهنگی با حضور معاونین استانداری لرستان در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان‌های کوهدشت، دوره و پلدختر برگزار می‌شود.
وی افزود: چهارمین روز از ایام دهه فجر انقلاب اسلامی نیز یک راه روستایی، مرکز بی‌تی اس مخابرات، طرح پرورش ماهی، تعاونی مرغداری ۲۰ هزار قطعه‌ای نیز با حضور معاونین استاندار در شهرستان‌های دلفان، دورود و ازنا به بهره برداری خواهد رسید.
مشاور استاندار لرستان گفت: در ادامه برنامه‌های گرامیداشت سالگرد انقلاب اسلامی، ۵۱۲ واحد مسکونی مسکن مهر و هنرستان فنی حرفه‌ای شهرستان کوهدشت با حضور استاندار لرستان در پنجمین روز از دهه فجر(۱۶ بهمن ماه) به بهره برداری می‌رسد.
وی تصریح کرد: همچنین در چهارمین روز دهه فجر، مخزن ۲۵۰۰ مترمکعبی شهر خرم آباد و مخزن ۱۰۰۰مترمکعبی شهر درب گنبد و مدرسه سه کلاسه روستایی با حضور معاون توسعه مدیریت استانداری لرستان افتتاح خواهد شد.
وی اظهار داشت: افتتاح خانه بهداشت روستایی، مسکن روستایی و طرح برق رسانی به یک روستا در شهرستان الیگودرز نیز با حضور معاون سیاسی استانداری از دیگر برنامه‌های چهارمین روز از ایام دهه فجر است.
به گفته وی، در پنجمین روز از ایام گرامیداشت دهه قجر، ۴۰۰ واحد مسکونی طرح مسکن مهرالیگودرز نیز با حضور استاندار لرستان افتتاح و تحویل متقاضیان خواهد شد.
سپهروند افزود: همچنین دراین روز(۱۷ بهمن) یادواره شهدای انقلاب شهرستان الیگودرز و برنامه فجر و امید شهرستان دوره نیز با حضور مهندس بازوند برگزار خواهد شد.
وی گفت: درهمین راستا، یک استخر سرپوشیده، طرح بهسازی محور روستایی در الیگودرز، طرح پرورش ماهی روستایی و استخر شنای روستایی شهرستان بروجرد و دو طرح عمرانی و خدماتی در شهرستان پلدختر نیز با حضور معاونین استاندار لرستان به بهره برداری می‌رسد.
به گفته وی، مخزن ۵۰۰۰ مترمکعبی اب شهرستان دورود با حضور استاندار لرستان در هفتمین روز از دهه فجر(۱۹ بهمن ماه) افتتاح خواهد شد و برنامه فجر و امید شهرستان رومشکان نیز با حضور مهندس بازوند برگزار می‌شود.
وی افزود: افتتاح یک مدرسه هشت کلاسه د برگزاری جشن انقلاب در شهرستان دورود با حضور معاون پشتیبانی و بهره برداری از طرح پرواربندی دام و راه روستایی در شهرستان پلدختر با حضور معاون سیاسی و افتتاح دو طرح عمرانی در شهرستان بروجرد با حضور معاون امور عمرانی استانداری لرستان از دیگر برنامه‌های هفتمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی در استان است.
وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان لرستان در روز ۲۰ بهمن ماه با افتتاح چندین طرح عمرانی در شهرستان‌های پلدختر، الیگودرز و سلسله و بروجرد با حضور معاونین استاندار و برگزاری جشن فجر و امید در شهرستان پلدختر با حضور استاندار لرستان، ادامه می‌یابد.
سپهروند ادامه داد: جشن بزرگ فجر و امید شهرستان خرم آباد نیز ۲۱ بهمن ماه با حضور استانار لرستان برگزار و در ادامه برنامه‌های این روز سه طرح بزرگ عمرانی و خدماتی شهری و روستایی نیز با حضور معاونین استانداری در شهرستان خرم آباد به بهره برداری می‌رسد.
مشاور استاندار لرستان گفت: ۲۲ بهمن ماه نیز همچون همیشه شاهد برگزاری راهپیمایی باشکوه یوم الله پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده مردم و مسئولان در سطح شهرستان‌های استان لرستان خواهیم بود.
همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، ۴۱۳ پروژه و طرح عمرانی، خدماتی، تولیدی، صنعتی و کشاورزی در استان لرستان آغاز می‌شود.
استاندار لرستان دراین خصوص گفت: برای اجرا و بهره برداری از این تعداد پروژه در مجموع دو هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال اعتبار و تسهیلات بانکی هزینه شده است.
مهندس بازوند اظهار داشت: اعتبارات هزینه شده برای این تعداد پروژه شامل دو هزار میلیارد ریال اعتبار عمرانی و ۴۵۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی است.
استاندار لرستان گفت: با اجرا و بهره برداری از این پروژه‌ها زمینه اشتغال بکار ۴۷۶ نفر به صورت مستقیم در سطح استان فراهم شده است.
بازوند اظهار کرد: به لحاظ تفکیک شهرستانی پروژه‌ها، ۸۶ پروژه در شهرستان خرم آباد، ۸۲ پروژه در شهرستان بروجرد، ۵۷ پروژه در شهرستان دورود، ۷۸ پروژه در شهرستان ازنا و شش پروژه در شهرستان سلسله به بهره برداری می‌رسد.
به گفته وی، سهم شهرستان‌های الیگودرز، دلفان، پلدختر، کوهدشت و دوره نیز به ترتیب ۱۹،۱۹، ۳۰،۲۵ و ۱۱ پروژه می‌شود.

انقلاب انقلاب اسلامی پیروزی انقلاب اسلامی تسهیلات بانکی دهه فجر روابط عمومی و امور بین الملل کشاورزی مدرسه معاون برنامه ریزی نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر