کد خبر: 142822 A

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان لرستان خبر داد:

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان لرستان از کشف ۵۵ کیلو گرم تریاک در این استان خبر داد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان لرستان از کشف ۵۵ کیلو گرم تریاک در این استان خبر داد.
به گزارش ایلنا از خرم آباد به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ˈ خدامراد کبکی ˈ گفت: در بازرسی روز گذشته از یک دستگاه خاور در محور ارتباطی کوهدشت مقدار ۳۵ کیلو و ۵۵۰ گرم تریاک کشف و یک نفر نیز دستگیر شد.

وی اظهار داشت: متهم، مواد مخدر کشف شده را از استان فارس حمل و جهت توزیع در استان همدان بار گیری کرده بود.

وی همچنین گفت: در پی اخبار رسیده مبنی بر اینکه یک باند مافیایی ترانزیت مواد مخدر با استفاده از شگردهای مختلف اقدام به انتقال مواد مخدر به استان لرستان می‌کنند، با بررسی تمامی جوانب و حدود دو ماه کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، عناصر اصلی آنان شناسایی و دستگیر شد.

وی افزود: در این راستا دو اکیپ از عوامل مجرب به محور دورود - ازنا - بروجرد عزیمت و پس از کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه پژو را متوقف و با دستگیری راننده و سرنشین خودرو در بازرسی بعمل آمده از خودرو مقدار ۱۹ کیلو و ۷۷۰ گرم تریاک که در داخل بطری‌های جای نوشابه بطرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف شد.

معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی لرستان گفت: سه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر در راستای مقابله با پدیده شوم قاچاق موادمخدر و مبارزه با سوداگران مرگ با انجام فعالیت شبانه روزی، عرصه را برای فعالیت قاچاقچیان موادمخدر تنگ خواهند کرد.

استان همدان پژو خودرو شبانه روزی شناسایی و دستگیر فرماندهی انتظامی فرماندهی انتظامی استان مبارزه با مواد مخدر مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر