کد خبر: 147450 A

استاندار لرستان خبر داد:

استاندار لرستان از افزایش میل به سرمایه گذاری در این استان خبر داد و گفت: افزایش تمایل سرمایه گذاران در توسعه و عمران این استان امید بخش است.

ایلنا: استاندار لرستان از اختصاص ۵۰ میلیارد ریال به ۱۲۰ طرح محرومیت زدایی بسیج سازندگی این استان خبر داد.

به گزارش " ایلنا "، " هوشنگ بازوند " همچنین از افزایش میل به سرمایه گذاری در این استان خبر داد و گفت: افزایش تمایل سرمایه گذاران در توسعه و عمران این استان امید بخش است.

وی در جلسه ستاد پشتیبانی اردوهای طرح هجرت بسیج سازندگی استان لرستان گفت: این اعتبار به معنای کمک نکردن دستگاه‌های اجرایی لرستان نیست، زیرا ممکن است که با این اعتبار کمتر از یک سوم نیاز این پروژه‌ها برآورده شوند.

استاندار لرستان گفت: نباید اجازه دهیم که با انجام کارهای بدون مطالعه، کارشناسی نشده و بدون توجیه اقتصادی بار دیگر شاهد فرصت‌سوزی‌ها در استان باشیم.
نماینده عالی دولت در استان لرستان گفت: بسیاری از سرمایه گذاران در جریان رقابت برنده شدند که نمونه بارز آن مجتمع کشت و صنعت که در قالب یک رقابت برنده آن مشخص شد.
مدیر ارشد اجرایی دولت در لرستان بیان داشت: دولت وظیفه دارد زیر ساخت های سرمایه گذاری را فراهم کند و با فراهم شدن زیر ساخت ها قطعا بخش خصوصی برای سرمایه گذاری از خودشان تمایل نشان می دهد.

" بازوند " گفت: توسعه تنها با امکانات دولتی امکان پذیر نیست بلکه نیازمند مشارکت و سرمایه گذاران هستیم و امیدواریم بتوانیم شرایط را برای بخش خصوصی فراهم کنیم.
وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی موظف هستند، از اعتبارهای خود برای محرومیت‌زدایی استان لحاظ کنند، افزود: همه دستگاه‌های اجرایی باید رویکرد و روحیه جهادی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است و در اقتصاد مقاومتی نیز به آن اشاره شده است را داشته باشند.

استاندار لرستان گفت: در این رویکرد فرصت‌سازی و جلوگیری از فرصت‌سوزی به وضوح دیده می‌شود.

استاندار لرستان گفت: میزان حمایت از اردوهای جهادی به عنوان یکی از شاخص‌های ارزیابی عملکرد فرمانداران استان لرستان لحاظ می‌شود، از این‌رو به فرمانداران و دیگر مسئولان اجرایی استان توصیه می‌کنیم که از ظرفیت این اردوها در راستای محرومیت‌زدایی در استان نهایت استفاده را کنند.

بخش خصوصی بسیج دستگاه های اجرایی دولت رقابت سرمایه گذاران سرمایه گذاری صنعت مقام معظم رهبری همه دستگاه های اجرایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر